AOMEI Backupper Pro 7.3.4 Crack İle License Code İndirmek 2024

AOMEI Backupper Pro 7.3.4 Crack + Activation Key {WinPE Önyüklemesi}

AOMEI Backupper Pro Crack, sistem genelinde verileri sürekli olarak korumak ve geri yüklemek için yenilikçi bir yöntemdir. Ödeme gerektirmeden her hizmeti sunan profesyonel bir yedekleme ve kurtarma uygulamasıdır. Profesyonel bir hesap oluşturmak, saklamayı düşündüğünüz verilerin yedeğini oluşturmak için bir önkoşuldur. Bu uygulama için kayıt işlemi, tüm verilerinizi bütünüyle yüklemenizi gerektirir; bilgilerinizin tamamen güvenli ve hatasız olmasını sağlayacaktır. Bu sürüm tamamen yapılandırılabilir ve ayarları işinizin özelliklerine göre uyarlamanıza olanak tanır.

Bu, çalışan programlarda herhangi bir aksamaya neden olmadan verilerin iletilmesini sağlar. Sistemin etkinliğini bozmaz ve hataların klonlanmasından kaçınırken görevler zamanında yürütülür. Bileşen truva atı saldırılarının verilerini tehlikeye atamamasını sağlamak için rutin kopyalar oluşturmaya başvururlar. AOMEI Backupper Pro Full Version kopyaların tamamlanmasının ardından e-posta bildirimlerini etkinleştirir, günlük belgeleri oluşturur, sistem ayarlarına yedeklemeye izin verir ve alan bazında çoğaltma seçeneği içerir.

AOMEI Backupper Pro 7.3.4 Crack İle License Code İndirmek 2024

AOMEI Backupper License Key bölüm, herhangi bir kişisel bilgisayara indirilip kurulabilen ücretsiz yedekleme yazılımı içerir. Cihazlarınızı aynı anda senkronize etmek ve yedeklemek mümkündür. Yazılımın kullanımı, önceki dizüstü bilgisayar deneyimine bağlı değildir. Bu aşamada mevcut olan ücretsiz yedekleme yazılımı, özel gereksinimleriniz olmadıkça, kişisel veya ticari kullanım için herhangi bir dizüstü bilgisayara indirilebilir ve yüklenebilir. Windows Media Player’ın birincil işlevi, kullanıcılar için Windows işletim sistemlerini iyileştirmenin yanı sıra dosyaları geri yüklemek, klonlamak, yedeklemek ve onarmaktır. İyileşme, belge ve klasör yedeklemeleri gerçekleştirme.

AOMEI Backupper Pro 7.3.4 Crack İle Serial Key İndirmek

Veritabanlarının yerini değiştirmek ve diskleri değiştirmek için verileri bir sabit sürücüden bir depolama aygıtına ve bir Micros’den bir Pıe harici SSD’ye çoğaltmak için AOMEI Backupper Download etkinleştirme koduyla birlikte olağanüstü yazılımlar bulunur. Tam sürüm, kullanıcıların yerel sistemler, bulut bilişim, harici diskler, hafıza kartları ve mahalle sistemleri dahil olmak üzere seçtikleri herhangi bir platformda kişisel grupları birkaç tıklama ve tuş eklenerek zahmetsizce senkronize etmelerini sağlar. Masaüstü bilgisayarları ve açıkta kalan alüminyumu manipüle etmek için, hermetik olarak kapatılmış bir işletim sistemi disk görüntüsü konisi oluşturmak son derece nadirdir..

Ayrıca, çıplak metal ve kişisel bilgisayarlarla kullanılmak üzere bir WinPE veya Linux önyüklenebilir disk oluşturmak için eşsiz bir fırsat kendini gösterir. M.2 ssd’den M.2 SSD’ye ve hdd’den HDD’ye klonlama işlemleri, AOMEI Backupper Free Download ile mümkündür. Bu işlevsellik, veri taşıma ve disk yükseltme için gereklidir. Ayrıca, tam sürüm, yerel klasörleri Bulut sürücüleri, NAS aygıtları, USB sürücüleri, yerel sunucular veya seçtiğiniz herhangi bir konumla yalnızca birkaç tıklama ve zamanlayıcı ile senkronize etmenizi sağlar.

Kullanıcılar, özel gereksinimlerine göre otomatik, tam veya artımlı yedekleme dahil olmak üzere tercih ettikleri yedekleme yöntemini bilinçli olarak seçebilirler. AOMEI Backupper Torrent, yedekleme işlemlerini kolaylaştıran ve manuel müdahale ihtiyacını ortadan kaldıran otomatik bir yedekleme özelliği içerir. Sonraki konumda, PC sabit sürücülerinin her bir parçasını kapsayan eksiksiz bir yedekleme gerçekleştirilir. Bununla birlikte, indirilebilir olan çatlak, ücretli sürümle aynı şekilde çalışacaktır.

Faydalı Makaleler:

temel özellikler:

 • Sistem Geri Yükleme. Yüklü uygulamalar ve sistem dosyaları da dahil olmak üzere sistem sürücüsündeki tüm verileri tek bir tıklamayla ve sistem çalışmasını kesintiye uğratmadan yedekleyin.
 • Bir disk yedeği oluşturun. MBR ve GPT sürücüleri, harici sabit sürücüler, USB sürücüler ve Windows tarafından tanınan diğer depolama aygıtları dahil olmak üzere tüm sabit disk sürücülerinin yedeklerini oluşturun.
 • Birim ve bölüm yedekleme. Diskin tamamını değil, yalnızca belirli bir birimin veya bölümün yedeğini oluşturmak istiyorsanız, bu özellik sizin için idealdir.
 • Dinamik birimler de dahil olmak üzere bir veya daha fazla bölüm / birim için görüntü yedeklemelerinin oluşturulmasını sağlar.
 • Sistem kurtarma işlemi. Sistem bölümlerini hızlı ve kolay bir şekilde geri yükleyin, kurtarma prosedürü tamamlandıktan sonra sistemin önyüklenmesini sağlayın.
  Bölümlerin ve disklerin kurtarılması.
 • Bir sabit disk sürücüsünü, bölümü veya dinamik birimi güvenilirlikle başlangıç durumuna geri yükleyin.
  Dosyaları seçici olarak geri yükleme.
 • Tek tek dosyaları ve klasörleri bir yedek görüntü dosyasından seçici bir şekilde geri yükleyin, böylece tüm yedeklemenin kurtarılmasını önleyin.
  Klonlama işlemleri, yedekleme ve geri yükleme yeteneklerine ek olarak AOMEI Backupper Seri Anahtarı tarafından desteklenir.
 • Sabit sürücü yükseltmesi, eski disk değiştirme veya yenisine sabit disk geçişi gerektirip gerektirmediğinize bakılmaksızın, bu işlev iş akışınız için daha yararlı olabilir.
 • Bir görüntü dosyası oluşturmaya gerek kalmadan bir diski doğrudan birinden diğerine kopyalayarak klonlayın. Uygulama klonlama işlemini gerçekleştirirken bölümleri yeniden boyutlandırmak mümkündür.
 • Bu yazılım, küçük disklerin daha büyük disklere ve katı hal sürücülerinin geleneksel sabit sürücülerden çoğaltılmasını sağlar.

AOMEI Backupper Pro 7.3.4 Crack İle License Code İndirmek 2024

ne var ne yok?

 • Verileri hızlı bir şekilde ve yeni bir dosya eklendiğinde kaydetmek için otomatik araçlar vardır.
 • Aynı görevlerin yürütülmesini kolaylaştıran tek dokunuşla yedekleme araçlarına da erişilebilir.
 • Desteklenen tüm Windows ve Mac cihazlarında ücretsiz olarak kullanılabilir.
 • Temalar seçeneği de güncellendi, bu nedenle en uygun olanı seçin.
 • Bir kullanıcı tek bir bölüm için yedekleme oluşturabilir, ancak yalnızca o bölümün verilerini depolar.
 • Ek olarak, arayüz sezgisel ve kullanıcı dostudur ve tüm araçlara zahmetsiz erişim sağlar.
 • Tanımlanamayan ve bildirilen sorunlar çözüldü.
 • Yukarıda açıklanan ürün, bazı ek shareware’lere ek olarak, AOMEI Yedekleyicisine özgü bir kayıt kullanan en yeni yardımcı programları içerir.
 • iPhone geçiş ve geri yükleme araçlarını anında deneyimleyin.
 • İlk sorun tamamen çözüldü.
 • Desktop PE aracılığıyla erişilebilen cihazlarda çok sayıda iyileştirme vardır.

sistem Gereksinimleri:

 • 2GB RAM yeterli olacaktır.
 • İkincisi, en az 100 MB ek kapasite ayırın. Üçüncüsü, 1,5 GHz işlemci,
 • macOS ve Windows yardımcı programını kullanın.

Nasıl Kırılır?

 1. AOMEI Backupper Crack 2024’ün tam sürümünü edinmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.
 2. Ardından kötü amaçlı yazılım tarayıcısını kapatın.
 3. Yazılımı alın ve çalıştırın.
 4. Kurulumdan sonra tamamen aktif olması için AOMEI Backupper’a ihtiyacınız varsa.
 5. Etkinleştirmek için size sahip olduğumuz lisans kodunu kullanabilirsiniz.
 6. Bir kez bittiğinde, tek yapmanız gereken makineyi yeniden çalıştırmak için yeniden başlatmaktır.
 7. AOMEI Backupper tam sürümü ile eğlenin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir