AOMEI Backupper Professional 7.4.4 Crack + License Key 2024

AOMEI Backupper Professional 7.4.4 Crack With Keygen Full Updated Version

AOMEI Backupper Professional 7.4.4 Crack + License Key 2024

AOMEI Backupper Professional 7.4.4 Crack tüm sistem için bilgileri kurtarabilen ve verileri geri alınamaz bir şekilde koruyabilen yepyeni bir yöntemdir. Tüm hizmetlerini ücretsiz sunan ve herhangi bir ücret talep etmeyen profesyonel bir yedekleme ve kurtarma programıdır. Kaydetmek istediğiniz veriler için bir yedekleme oluşturmak istediğinizde, önce profesyonel bir hesaba kaydolmanız gerekir. Kayıt işlemi sırasında, tüm bilgilerinizi bu uygulamaya göndermeniz gerekecektir. Bunu yapmak, tüm bilgilerinizin her türlü ihlalden korunmasını sağlayacaktır. Bu sürüm size ayarlar üzerinde tam kontrol sağlar.

Bilgisayardaki ilgili tüm bilgileri içeren tüm sistemin bir yedeğini oluşturmak mümkündür ve ayrıca uygulamalar için de işlev görür. Sadece tüm bölüm için çalışacak bir sistem bölümü seçeneği var yapılan işin türüne göre uygulanan teknikler var ve sistemi yedeklemek için istediğiniz çözümü seçme olanağına sahipsiniz. Bu işlev çalışıyor ve bu aracı kullanmaktan birçok avantaj elde edebilirsiniz. AOMEI Backupper Professional Otomatik senkronizasyon yetenekleri burada uygulanmıştır ve verileri otomatik olarak kaydetmek ve yedekleme yapmak için verimli davranırlar. Kullanıcı, verilerini yedeklemek için kullanmak üzere farklı bir hesap da seçebilir. Ayrıca indirebilirsiniz IPTV Smarters Pro

Aomeı Backupper kullanarak sabit sürücümü nasıl klonlarım?

Bu araç, AOMEI Backupper Professional işletim sisteminiz ve uygulamalarınız için sistem görüntüleri oluşturmanıza ve ayrıca tüm sabit sürücünüzün yedeklerini almanıza olanak tanır. Verileri yedeklemek veya kurtarmak zor değildir. Ayrıca, program bilgisayarınızdaki verileri ve sürücüleri eşitleyebilir. Kişisel bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar için son teknoloji klonlama yazılımı ile yalnızca verilerinizi kopyalamakla kalmaz, aynı zamanda herhangi bir felaket olayının meydana gelmesine karşı da korur. Cihazlarınızı senkronize etmek ve yedeklemek aynı anda yapılabilir. Programdan yararlanabilmek için bilgisayarlarla ilgili önceden bilgi sahibi olmak gerekli değildir.

Kuvvetin bir görüntüsüne gerek yoktur. Bu araç aynı zamanda bir kalem kuvveti hakkındaki istatistiklerinizi azaltmanıza ve yedeklemenize izin verme özelliğine de sahiptir. Yedekleme ve geri yükleme programı, tüm birincil istatistik kodekleri için destek sağlamalıdır. İşletmeleri için bilgisayar kullanan müşteriler, önemli miktarda veri kaybını önleyen ve bilgisayarlarının korunmasını sağlayan ücretsiz bir yazılım parçasından yararlanabilir. AOMEI Backupper Professional Yedekleme yaparken çalışmayı sürdürmek teknik olarak hala mümkündür. istatistiklerimizde bir azalma görmemek için.

AOMEI Backupper Professional Torrent Tam Sürüm 2024 ile Kırın

AOMEI Backupper Professional Torrent ile Çatlamak tarafından oluşturulan esnek bir yedekleme ve kurtarma programıdır. Hem konut hem de ticari kullanıcılara hitap eden bu yazılım, verilerin korunmasını, felaketlerden kurtulma yeteneğini ve sistemlerin sorunsuz aktarımını garanti altına almak için çeşitli işlevler sunar. Veri kaybına karşı koruma sağlamak ve kesintisiz şirket operasyonlarını sağlamak için kullanıcı dostu bir arayüz ve güçlü özellikler sunarak gönül rahatlığı sunar. Veri kaybına karşı koruma sağlayarak ve kesintisiz şirket operasyonlarını sürdürerek güvence sunar.

AOMEI Backupper Professional Aktivasyon Kodu veri yedekleme, kurtarma ve senkronizasyonda üstün olan çok kapsamlı ve güvenilir bir yazılımdır. Kapsamlı bir özellik yelpazesi, kullanımı kolay bir arayüz ve olağanüstü özellikler sunar performance.It ister kişisel bilgileri güvence altına almak isteyen bir ev kullanıcısı olun, ister kilit veri varlıklarını korumayı amaçlayan bir şirket olun, dijital ortamınızı uygun şekilde korumak için gerekli yetenekleri sunar. Yerleşik itibarı ve ilerlemeye sarsılmaz bağlılığı sayesinde, öngörülemeyen olaylar karşısında verilerin korunmasında ve operasyonların geri yüklenmesinde güvenilir bir müttefiktir. Ayrıca indirebilirsiniz Microsoft Visio 2016

AOMEI Backupper Professional 7.4.4 Crack + License Key 2024

Gelişmiş Temel Özellikler AOMEI Backupper Professional Torrent:

Yedekleme ve Geri Yükleme:

Kullanıcılar, kapsamlı yedekleme seçeneklerini kullanarak disk, bölüm, dosya ve tam sistem yedeklemeleri oluşturabilir. Kullanıcılar, özelleştirilebilir zamanlama seçenekleriyle yedeklemelerin önceden belirlenmiş aralıklarla otomatik olarak gerçekleşmesini planlayabilir ve insan katılımına gerek kalmadan sık veri koruması sağlayabilir. Ek olarak, yazılım yedeklenen verileri yeni bir konuma veya orijinal konumuna hızlı ve etkili bir şekilde geri yüklemeyi mümkün kılar.

Disk Klonu ve Sistem Klonu:

AOMEI Backupper Professional Lisans Kodu yedekleme ve geri yükleme yeteneklerine ek olarak disk klonlama ve sistem klonlama olanaklarına sahiptir. Sistem klonlama, tüm işletim sistemini yeni bir diske veya SSD’ye taşımayı kolaylaştırırken, disk klonlama, kullanıcıların sabit disklerinin veya bölümlerinin aynı kopyalarını oluşturmasına olanak tanır. Bu, sistemleri yeni cihazlara taşırken veya donanımı değiştirirken özellikle yararlıdır.

Dosya Senkronizasyonu ve Gerçek Zamanlı Senkronizasyon:

Dosya senkronizasyonu ve gerçek zamanlı senkronizasyon özellikleri, kullanıcıların dosya ve klasörleri birçok cihaz veya konum arasında senkronize etmelerini sağlar. Bu, senkronizasyon hataları veya farklılıklar nedeniyle veri kaybı olasılığını azaltır ve verilerin çok sayıda platformda güncel olmasını garanti eder.

Şifreleme ve Sıkıştırma:

Güvenliği ve etkinliği artırmak için yedeklemeler için şifreleme ve sıkıştırma yetenekleri sağlar. Kullanıcılar, depolama alanından tasarruf etmek ve aktarımları hızlandırmak için yedekleme miktarını en aza indirebilirken, kullanıcılar istenmeyen erişimi önlemek için gelişmiş şifreleme teknikleri (AES gibi) kullanarak önemli verileri şifreleyebilir.

Önyüklenebilir Ortam Oluşturma:

Bu programla kullanıcılar, bir bilgisayarı başlatmak ve donanım arızası veya sistem arızası durumunda yedekleme veya kurtarma görevlerini yerine getirmek için kullanılabilecek CD / DVD veya USB sürücü gibi önyüklenebilir ortamlar oluşturabilir. Bu, acil durum senaryoları sırasındaki duruş süresini azaltır ve operasyonların devam etmesini garanti eder.

Yenilikler AOMEI Backupper Professional Torrent?

 • Bu program, tüm temel verileriniz için yedekleme sağlamanın güvenilir bir yolu olarak iyi performans göstermeye devam ediyor.
 • Verileri hızlı bir şekilde ve klasöre yeni bir dosya yüklendiğinde depolayabilen otomatik çözümler vardır.
 • Aynı görevler için tam olarak aynı şekilde çalışmaya yardımcı olan tek dokunuşla yedekleme aracına da erişilebilir.
 • Windows’u destekleyen herhangi bir aygıtta ve Mac’i destekleyen herhangi bir aygıtta kullanılabilir ve kullanıcılar bunu kullanmak için ücretsiz erişime sahiptir.
 • Temalar seçeneği de değiştirildi ve görünümü artık istenildiği gibi değiştirilebilir; en uygun alternatifi seçin.
 • Kullanıcı tek bir bölüm için yedekleme oluşturabilir, ancak yalnızca o bölüm için verileri kaydeder.
 • Arayüz ayrıca kullanışlı ve kullanımı basittir, bu da tüm özelliklere hızlı bir şekilde erişmenizi mümkün kılar.
 • Hem bildirilen hem de bildirilmeyen sorunlar giderildi.
 • Yukarıda açıklanan yazılım, AOMEI Yedekleyicisine özgü bir kaydı kullanan güncel araçlarla birlikte gelir ve ayrıca bazı ekstra ücretsiz yazılımlar içerir.
 • iPhone restorasyon ve taşıma silahlarıyla hemen başlayın.
 • İlk sorun bütünüyle ele alınmış ve AOMEI Backupper Professional çözülmüştür.
 • Desktop PE üzerinden erişilebilen cihazlarda çok sayıda iyileştirme yapılmıştır.
 • Fotoğrafları inceleme sürecinde, Çökmekte olan bir durum tamamen ortadan kalkar.
 • Çoğaltma kapasitesinin başarısız olma riski nispeten düşüktür.
 • Yukarıda açıklanan ürün, bölüm işlevselliğini değiştirebilen ve size segmenti ayarlama fırsatı sağlayan en son yinelemeye sahiptir.
 • Yedekleme ve geri yükleme yaparken, depolama iletişimi üzerinde hiçbir etkisi olmayacaktır.
 • Microsoft’u kullandıktan sonra dizüstü bilgisayarınızı önceki bir duruma geri yükleyin.

License Keys Free 2024:

DPU4-DNFG-BCU2-PJ87

EVJP-H4VW-AZT2-K5ZT

F69J-SWPR-FAZ8-BY6Y

Sistem için Önkoşullar:

 • İşletim sistemi için Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 ve 11’in tümü desteklenir.
 • Bellek (RAM) gereksinimleri 1 gigabayt kullanılabilir RAM’e ihtiyaç duyar.
 • Sabit sürücü Alanı gerekli: Sabit sürücünüzde en az 200 MB boş alana ihtiyacınız olacak.
 • CPU, Intel işlemci 4 veya üzeri Yönetici ayrıcalıklarına sahip olmalıdır

Nasıl Kırılır?

 • İlk olarak, AOMEI Backupper Crack indirmesinin tam sürümünü edinin.
 • IObit Uninstaller Pro’yu kullanarak eski sürümü bilgisayarınızdan kaldırın.
 • Not Virüs Korumasını kapalı konuma getirin.
 • Karşıdan yükleme tamamlandıktan sonra, kurulum dosyasını açın ve rar dosyasını açın veya
 • çıkarın (çıkarma için WinRAR kullanılmalıdır).
 • Kurulumdan sonra kurulum programını çalıştırın.
 • Uygulamayı etkinleştirmek için sağlanan Keygen’i kullanın.
 • Programı seri anahtarı kullanarak da kaydedebilirsiniz.
 • Hepsinden sonra, en son sürüm olan’ü takdir etmek için biraz zaman ayırın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir