Arcsoft Totalmedia Theatre 6.7.1.199 Crack lisans Anahtarı ile 2024

Arcsoft Totalmedia Theatre 6.7.1.199 Crack Seri Numarası ile Ücretsiz indir 2024

Arcsoft Totalmedia Theatre 6.7.1.199 Crack lisans Anahtarı ile 2024

ArcSoft TotalMedia Theatre Crack DVD’leri, Blu-ray diskleri ve diğer video dosyalarını bir bilgisayarda çalan oynatma multimedya yazılımıdır. Bu uygulamanın kullanıcıları, kendi evlerinin rahatlığından ayrılmadan sinemaya gitme deneyimini yeniden yaratabildiler ve mümkün olan en kaliteli malzemelerle en sürükleyici şekilde etkileşime girmelerini mümkün kıldılar. Bir Arcsoft TotalMedia medya oynatıcı kullanırken, oynatıcının içindeki bilgileri keşfetme, oynatma, duraklatma ve yönetme eylemlerini doğal olarak gerçekleştirmek mümkündür. Bu, yeni olasılıkların erişilebilir hale gelmesinin bir sonucu olarak ortaya çıkmış olabilir.

Programın üç farklı sürümü vardır: Altın, Platin ve Standart. Bu sürümler arasındaki temel farklar, koruma düzeyi, bölgelerin kodunu çözme yeteneği ve çeşitli video formatlarına destek açısındandır. Windows Media Center ile tam entegrasyonu sayesinde uzaktan kumandayla uyumluluk sağlar. TotalMedia Theater, CD, VCD ve DVD oynatmanın yanı sıra WMV, Quicktime, DivX ve H.264 dosyalarını da oynatabilir ve hem 1280×720 (720p) hem de 1920×1080 (1080p) çözünürlükleri destekler. Yeni nesil ses formatları LPCM, AC-3, DD + ve mlp’nin tümü bu cihaz tarafından desteklenir. Buna ek olarak Dolby Surround, Digital 5.1 (AC-3) ve DTS Surround ile uyumludur.

Arcsoft Totalmedia Theatre 6.7.1.199 Crack Windows için Ücretsiz indir:

İzleyicileri büyülemek için en son ses teknolojisini kullanan Arcsoft TotalMedia Theater da büyük beğeni topladı. Surround ses desteği sayesinde kullanıcılar film ve videolardaki ses efektlerini daha net ve ikna edici bir şekilde duyabiliyorlardı. Bu nedenle, medya ile etkileşimimiz daha canlı ve daha muhteşem hale geldi. ArcSoft TotalMedia Theatre Torrent’ın gezinmesi kolay arayüzü, hızlı çalışmasına izin verdi. Arcsoft tarafından Komple Medya Altyazılar ve birçok dil seçeneği gibi erişilebilirlik özellikleri sayesinde, hayatın her kesiminden kullanıcılar içeriğin keyfini çıkarabilir ve anlayabilir. Altyazı dilini ayarlayarak izleyiciler medya içeriğinin keyfini kendi dillerinde çıkarabilir.

BD Profili, Bonus Görünümü ve BD-Live gibi Blu-ray etkileşimli özelliklerin oynatılmasının yanı sıra yüksek çözünürlüklü kameralardan doğrudan oynatmanın yanı sıra NVIDIA CUDA ve ATI Stream ile yüksek donanım hızlandırmasına yükseltilmiş bir entegrasyon da bu sürümde yer alıyor. Çıktı kalitesinden hiçbir şekilde ödün verilmez. Ek olarak, indirdiğinizde Sım3D özelliği bu sürüme dahil edilmiştir. Böylece filmler (DVD’ler dahil) üç boyutlu olarak görülebilir ve stereoskopik üç boyutluluk desteklenir. Sım3d’nin bir eklenti sürümü artık mevcut.

Bu uygulamanın Blu-ray diskleri okuma yeteneği, özellikle son derece yüksek kalitede film izlemeyi sevenler için Arcsoft TotalMedia Theater için önemli bir avantajdı. Yüksek oktanlı grafiklere ek olarak, üç boyutlu materyal desteğinin deneyime dahil edilmesiyle sinema deneyimi daha da geliştirildi. Bu işlevin varlığı, müşterileri tiyatroya çeken ve harika bir atmosfer yaratan bir özellik olarak öne çıktı. Aynı zamanda çekici bir ortamın yaratılmasına katkıda bulunan bir özellikti. Öte yandan ArcSoft, teknolojik gelişmeler ve farklı medya biçimlerinin oynatılması için mevcut seçeneklerin artması nedeniyle TotalMedia Theatre’ı diğer ürünler lehine indirmeyi bırakmış olabilir.

You May Also Download: SnowFox Total Video Converter Crack

Arcsoft Totalmedia Theatre 6.7.1.199 Crack lisans Anahtarı ile 2024

Arcsoft Totalmedia Tiyatrosu’nun Temel Özellikleri:

 • DVD ve Blu-ray Oynatıcılar: TotalMedia Theatre, kullanıcıların bilgisayarlarında DVD ve Blu-ray diskleri oynatmasına olanak tanır. Disk ayarlarında dolaşmak ve materyali görüntülemek için kullanımı kolay bir arayüze sahiptir.
 • Video Dosyalarının Oynatılması: Optik disklerin yanı sıra TotalMedia Theatre, AVI, MPEG, WMV ve MKV gibi ünlüler gibi birçok video dosyasını oynatabilir.
 • Daha iyi Oynatma Seçenekleri: Yazılım, 3D içeriği oynatma, standart tanımlı içeriği HD kalitesine değiştirme ve Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio gibi yüksek tanımlı ses formatlarını destekleme gibi daha iyi oynatma seçeneklerine sahip olabilir.
 • Metin ve Ses Parçası Seçimi: Birden fazla dil veya ses dosyasıyla film oynatırken, kullanıcılar farklı metin ve ses parçaları arasından seçim yapabilir.
 • Oynatma Özelleştirmesi: TotalMedia Theatre, oynatma deneyimini daha benzersiz hale getirmek için ses ve video ayarlarını değiştirmenize, miksler yapmanıza ve oynatma seçeneklerini ayarlamanıza izin verebilir.
 • Ev Sinema Sistemleriyle Entegrasyon: TotalMedia Theatre’ın bazı sürümleri, kullanıcıların oynatmayı yönlendirmek için uzak araçları veya diğer ev sinema ekipmanlarını kullanmasına izin vererek ev sinema sistemlerine bağlanabilir.

Arcsoft Totalmedia Theatre 6.7.1.199 Crack lisans Anahtarı ile 2024

Artıları:

 • Yüksek çözünürlüklü video
 • Birçok formata erişim
 • HD video kameralar için destek
 • 3D ve 2D Simülasyonu
 • Donanımın hızlı ivmesi
 • Olağanüstü bir ses

Minimum Sistem Gereksinimleri:

 • Gerekli Windows sürümü: 7 veya üstü
 • Makine zekası: Çift çekirdekli 2.4GHz CPU veya üstü
 • Sistem belleği: minimum 2 GB
 • Alan gereksinimleri: 300 MB kullanılabilir disk alanı

Nasıl Kırılır?

 • Uygulamayı indirmek için lütfen aşağıda verilen linke tıklayınız.
 • Lütfen “yükle” düğmesine tıklamadan önce WİNZİP dosyasını açın.
 • Bu, programınızın artık yüklenmeye hazır olduğu anlamına gelir.
 • Dosyayı açarken çok hızlı yapmamaya dikkat edin.
 • Etkinliğe kaydolmak için “Kayıt Seçeneği” yazan seçeneği tıklayın.”
 • Tek yapılması gereken anahtarı kopyalayıp kutuya yapıştırmak.
 • Devam etmek için lütfen “etkinleştir” yazan düğmeye tıklayın.”
 • Uygulamaların tam kurulumu tamamlandı.

Summary!

 • ArcSoft TotalMedia Theatre, kişisel bilgisayarlarda multimedya dosyalarının görüntülenmesi için hem kolay hem de özelliklerle dolu bir çözüm sunar. Bu, özellikle dijital video dosyalarını, DVD’leri ve Blu-ray disklerini sık sık izleyen müşteriler için faydalıdır. computers.It bir oyuncu ile ilgili tüm hedeflerinizi karşılar. Piyasadaki en iyi teknoloji olan gelişmiş bir oynatma teknolojisine sahiptir ve olağanüstü oynatma kalitesi ve performansı sunar. 1. Video, Blu-ray, DVD ve AVCHD dosyalarını çalabilen etkili bir medya oynatıcı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir