DaVinci Resolve Studio 19.3.3 Crack + Activation Key İndir 2024

DaVinci Resolve Studio 19.3.3 Crack + Serial Number Download

DaVinci Resolve Studio 19.3.3 Crack + Activation Key İndir Banner

DaVinci Resolve Studio Crack harika görsel efektler, renk derecelendirme araçları ve 8k’da düzenleme desteği sağlayan bir düzenleme programıdır. Program 8K videoları işleyebilir ve bunlara profesyonel efektler ekleyebilir. Bu araç videoları düzenlemek ve sanat yapmak için kullanılabilir. Stereoskopik 3D projeleri bu program ile değiştirebilirsiniz. Çizgileri kontrol etmek, işlerin daha iyi görünmesini sağlamak, yüzü optimize etmek, siyah tarafı doldurmak, lekelemek ve çıkmaz onarımı için daha iyi eklentilerle.

DaVinci Resolve Studio License Programı, kullanıcıların görevlerini yaratıcı bir şekilde yerine getirmelerine tanıyan tüm düzenleme tekniklerini barındırıyor. Üzerine yazma, değiştirme, sonuna ekleme, kapağa sığdırma ve dalgalanma üzerine yazmaya ek olarak, çok sayıda başka değiştirme yöntemi vardır. Ayrıca DaVinci, stereoskopik 3D araçlar, ses bindirmeleri ve ADRaraçlarından oluşan kapsamlı bir koleksiyon sunar. Bu çeşitli araçları kullanarak, yaratımlarına nihayetinde çabalarının merkezi odağı olarak hizmet eden bir anlatı aşılanabilir.

Ayrıca Indirebilirsiniz:  Aimersoft Video Editor Crack

Davinci Eesolve Studio Download Windows 2024:

Ek olarak, Design Davinci EeSolve Studio bulanıklaştırma, film taneleri, mercek parlamaları ve diğerleri dahil olmak üzere görüntülerin görünümünü değiştirmek için kullanılabilecek çok sayıda etkin filtreye erişim sağlar. Bir dizi hız efektiyle birlikte, kilitleme eğrileri, kullanıcıların hız değişimlerini kontrol etmelerini sağlar. Ayrıca, OpenFX, ResolveFX ve diğerleri gibi üçüncü taraf modüllerle ilgili yardım. Kullanıcılara, kreasyonlarını geliştirmelerine yardımcı olacak çok çeşitli geçişlere, efektlere ve şablonlara erişim izni verilir.

Profesyonellerin, illüstratörlerin, renkçilerin ve ses tasarımcılarının istenen enstrümanları gecikmeden elde etmelerini sağlayan en hızlı yöntemdir. Tersine, post prodüksiyonlar için gereken her aracı ve televizyon programlarının, müzik videolarının, filmlerin ve daha fazlasının geliştirilmesini kapsadığı için alternatif yazılıma geçmeye gerek kalmadan tekil bir proje üzerinde birlikte çalışabilirler. Farklı kamera açılarını senkronize edin, kameraların kökenlerini ve hedeflerini belirleyin ve meta verileri gerçek zamanlı olarak kullanın.

DaVinci Resolve Studio Key Free 2024:

DaVinci Resolve Studio Full meta verilere uygun olarak, birleştirilmiş görüntü düzenleyici, kullanıcıların görüntülerini düzenlemeleri için isteğe bağlı kapsayıcılar oluşturur. Sonuç olarak, bu, sis efektleri, görsel efektler, HDR derecelendirmesi, silinmiş sayfalar, ses üretimi ve renk düzeltmeyi içerdiğinden doğrusal düzenleme süreçlerini optimize etmek için en uygun seçenektir. Renkleri değiştirmek, entegre etmek ve eklemek, görsel ve 2B sonuçlar oluşturmak ve sunumlar yayınlamak mümkündür.

DaVinci Resolve Studio Download, istediğiniz videoların ve sesin görünümünü değiştirebilen harika bir araç setidir. etkinleştirme İndirmesi için klon, mevcut resolvefx’i önemli ölçüde geliştirdi ve renkçiler ve yayıncılar tarafından beğenilen bir dizi yeni uzantı içeriyordu. Tutuşmayı birleştirmek için alanları karartın, nesneleri çıkarın, film tabanlı gürültü ve hasar efektleri uygulayın, renk tutarsızlığını düzeltin ve filmleri şekillendirin. kullanıcıların video ve ses dosyalarını düzenlemelerine olanak tanıyan en yeni Mac uygulamasıdır.

Ayrıca Indirebilirsiniz:  Marmoset Toolbag Crack

DaVinci Resolve Studio 19.3.3 Crack + Activation Key İndir Screenshot

Temel özellikler:

 • Özellikler, özel bir sinir motoru tarafından otomatik olarak tanımlandı.
 • Kullanıcılar YouTube ve Vimeo’da yayınlayabilir, düzenleyebilir ve dağıtabilir.
 • Ek olarak, ikili zaman çizelgesi karmaşık olmayan nesne karıştırma, renk derecelendirmesi, dönüşümler ve ResolveFX klip ayarlamalarına izin verir.
 • Dizi kaydırıcısı ve seçenek manipülasyonu gibi bir sorun ele alınabilir.
 • Frame.io entegrasyon, kullanıcıların işbirliği yapmasına, açıklamaları görüntülemesine ve uzaktan yönetmesine olanak tanır.
 • Anomalilerin incelenmesi, R, G ve B arasındaki kanalların seçilmesine izin verir.
 • Ses Blackmagic Design Davinci Eesolve Studio Temizleme işlevleri, kullanıcıların konuşmaların anlaşılmasını geliştirmek için tonlamayı düzenlemelerine olanak tanır.
 • Projedeki her dosyayı yeniden kodlamaya alternatif olarak, yalnızca değişiklik geçirmiş dosyalar kodlanabilir.
 • Ek olarak, SMPTE ST 2098, Auro 3D ve Dolby Atmos gibi 3D ses efektleri desteklenir.
 • GPU DaVinci Resolve Studio Free Download hızlandırmalı araçlar, zaman efektlerinin uygulanmasını ve benzeri görülmemiş bir hızda çözülme, sabitleme, stereo ve vektör hareketinin uygulanmasını sağlar.

Ne Var Ne Yok?

 • Renk tonu dönüşümünün doğruluğunda bir artış.
 • Gelişmiş kontrolü kullanarak tüm düzenleme sürecinizin denetimini sürdürün.
 • DaVinci Mac Torrent, FULL HD, 2K, 4K ve 8K videoları düzenlemek için en iyisidir.
 • Bu cihaz, film düzenleme değişkenlerini ve otomasyonu kontrol etmenizi sağlar.

Davinci Resolve ve Davinci Resolve Studio Arasındaki Fark Nedir?

Davinci Resolve:

 • DaVinci Resolve, birden fazla kullanıcının birlikte çalışabilmesi, 4K çözünürlüğe kadar destek ve halihazırda yerleşik olan birçok efekt ve geçiş gibi amatör veya bağımsız bir film yapımcısının ihtiyaç duyabileceği tüm temel özelliklere sahiptir. Ücretsiz olmasına rağmen, birçok ücretli video düzenleme programıyla eşit olan birçok güçlü araca sahiptir.

DaVinci Resolve Studio:

 • Daha Yüksek Kare Hızları ve Çözünürlükler: 8k’ya kadar ve dahil olmak üzere 4k’dan yüksek çözünürlükler ve profesyonel video oluşturma için gerekli olan daha yüksek kare hızları için destek.
  Gelişmiş Gürültü Azaltma: Pürüzsüz, yüksek kaliteli film elde etmek için Zamansal ve Uzamsal Gürültü Azaltma gibi daha iyi gürültü azaltma araçları gereklidir.

Sistem Gereksinimleri:

 • Sistem: Windows 7, 8, 10, 8.1, 11, XP, Vista
 • İşletim sistemi: 1.0 GHz RAM: 123 MB
 • Boş sabit disk alanı 234 mb’dir.

Nasıl Kırılır?

 • İndirme bağlantısı için aşağı kaydırın.
 • ZİP kurulumunu indirmek için bağlantıya tıklayın.
 • Veri çıkarma yapın ve indirdikten sonra başlatıcıya tıklayın.
 • Dosyaları, özellikle DaVinci kurulumunu tıklamanız yeterlidir.exe.
 • Kurulumdan sonra DaVinci resolve studio uygulamasını kapatın.
 • Ardından, çatlak dosyasını açın ve kırmak için talimatları izleyin.
 • Bitti. Eğlenin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir