IceCream Screen Recorder Pro 7.35 Crack + Liecense Key İndirmek

IceCream Screen Recorder Pro 7.35 Crack Plus Activation Key [Windows ve Mac] için ücretsiz

IceCream Screen Recorder Pro 7.35 Crack + Liecense Key İndirmek

IceCream Screen Recorder Pro 7.35 Crack, ekran kaydı amacıyla tasarlanmış kullanıcı dostu ve ücretsiz bir yazılım uygulamasıdır. Kullanıcıların ekran görüntüleri şeklinde bile ekranlarının çeşitli bölgelerini yakalamasına ve korumasına olanak tanır. Uygulamaları ve oyunları, video eğitimlerini, web seminerlerini, canlı akışı, Skype çağrılarını ve diğer çeşitli içerikleri zahmetsizce yakalayın. Ekran, ses ve web kamerasını aynı anda yakalamak mümkündür. Gerekirse, kayıt sonrası videonun başlangıcında veya sonunda gereksiz bölümleri kaldırın. Kayıt ayarları İmleci veya masaüstü simgelerini gizlemeniz ve gerekirse ekranı yakalarken ekran koruyucuyu devre dışı bırakmanız önerilir.

Bu özellik, kullanıcıların kişisel kaydedilmiş video görüntülerini, genellikle “tavsiye” olarak adlandırılan diğer herhangi bir web kamerasından görüntülenen bu videolara dahil etmelerini sağlar. Müşteriler, vurgulamak ve vurgulamak için çekilen video veya resimlerle etkileşime girebilir veya büyüleyebilir. IceCream Screen Recorder Pro For Mac, kullanıcılara adım uygulaması, fırça, dikdörtgen form, grup ve ok dahil olmak üzere bir dizi özellik sunar. Bu uygulama, kapsamlı fotoğraf sergilerinin oluşturulmasını sağlayan bir ekran görüntüsü özelliği sunar. Dokümantasyon sürecinde müşteriler, yakalanan alanın kapsamını genişletmek için kaynaklara odaklanma ve uzaklaştırma yeteneğine sahiptir.

IceCream Screen Recorder Pro Activation Key çok çeşitli kaynaklar sağlayan kapsamlı bir uygulamadır. Fotoğraf çekmek için geniş bir konum yelpazesi sunar. Dokümantasyon amacıyla tüm ekranı yakalamak mümkündür. Yaygın olarak bulunan bir program, PC ekranlarının kaydedilmesini sağlar. Ekran eylemleriniz üzerinde tam kontrole sahipsiniz. Görüntüleme eylemlerine kapsamlı bir açıklama eşlik etmelidir. Yazılımı kullanırken ekran görüntüsüne sahip olmak avantajlı olabilir. Görüntüleme eylemlerini seçmek için birden çok seçenek vardır. Ayrıca deneyebilirsiniz FonePaw Screen Recorder Crack

Dondurma ekran kaydedicisinin filigranı var mı?

IceCream Screen Recorder Pro Serial Key, kullanıcıların bilgisayarlarına film kaydetmeden önce özelleştirerek bir filigran eklemelerine olanak tanır. Bu modların sorunsuz çalışmasını sağlamak son derece önemlidir. Geçiş basit bir işlemdir. Arayüz düğmesi sol köşede bulunur. Ses yapılandırmaları Hem mikrofonun hem de sistem seslerinin seviyesinin ayarlanması önerilir. Ekran kaydediciyi dönüştürme, kaydedilen videoların formatını daha sonra değiştirme esnekliği sağlar. Ücretsiz ekran kaydedici kısayol tuşları kullanılarak kontrol edilebilir. Video ekran yakalama yazılımının popülaritesi artıyor.

Ek olarak, IceCream Screen Recorder Pro License Key kullanıcılara ekranlarının fotoğraflarını kaydetme olanağı sağlar. Çevrimiçi hesap faaliyetlerinin izlenmesi mümkündür. Bu dizüstü bilgisayar ekran kaydedici, herhangi bir boyuttaki bir ekranın yaydığı enerjiyi toplamak için tasarlanmıştır. Tüm performansların kayıtları belgelenmiştir. Bu uygulamaların her ikisi de ücretsizdir ve ekranınızdaki belirli bölgelerin ekran görüntülerini yakalamak ve videolarını kaydetmek için kullanılabilir. Cihaz, tüm ekranın veya belirlenmiş bir bölümünün görüntülerini yakalama özelliğine sahiptir. Ekran görüntüleri, açıklanana ek olarak alternatif yollarla da elde edilebilir.

IceCream Screen Recorder Pro Full Version Free Download, bir bilgisayar ekranında görüntülenen video içeriğinin kaydedilmesini kolaylaştıran ve aynı zamanda tüm pencereyi veya belirlenmiş bir bölgeyi kapsayan ekran görüntülerinin yakalanmasını sağlayan bir yazılım uygulamasıdır. Uygulama, yüksek düzeyde netlik ve kullanım kolaylığını korurken, sesli profesyonel ekran video çekimi için kapsamlı bir dizi temel özellik sunar. Oyunları, Skype’ı, web seminerlerini ve diğer etkinlikleri kaydetmek giderek daha uygun hale geldi. iTop Screen Recorder Pro Crack

IceCream Screen Recorder Pro 7.35 Crack + Liecense Key İndirmek

Ana Özellikler:

Bir bölge seçin:

 • Bir ekran görüntüsü yakalamayı veya tüm ekranınızı kaydetmeyi seçebilirsiniz. Ses yakalama

Ses yakalama:

 • Bir sistem ses ve mikrofon kaydı alın. Video kalitesine karar verin.

Video kalitesine karar verin:

 • Ekran kaydedicinin oluşturacağı video kalitesini seçin.

Bir web kamerası yakalayın:

Üst üste bindirilmiş bir web kamerası ile ekran kaydı. Not al Açıklama Ekle

 • Ekran görüntünüze veya ekran görüntünüze metin, oklar ve şekiller ekleyin. Kayıtta oyun oyna

Kayıtta oyun oyna:

 • 3D oyunları tam ekran modunda yakalamak için PC ekran kaydedicimizi kullanın.

Dağıtmak:

 • IceCream Screen Recorder Pro Patch kayıtlarınızı hızlı bir şekilde Google Drive, Dropbox ve YouTube’a yükleyebilir. Logonuzu buraya koyun.

Logonuzu buraya koyun:

 • Ekran kaydını büyütün; Kendi filigranınızı ekleyin.

Büyütmek:

 • Filmlerinize profesyonel bir dokunuş eklemek için “Yakınlaştır” ı kullanın.”

Ne Var Ne Yok?

 • IceCream Screen Recorder Pro Crack Keygen, kullanıcıların bilgisayar veya ekrandayken filmlerine metin, ok ve çok daha fazlasını eklemelerine olanak tanır.
 • Çekilen tüm resimleri görmenizi sağlayan “proje geçmişi” adlı bir özelliğe sahiptirler.
 • Filmlere kendi resminizi, markanızı veya filigranınızı eklemek mümkündür.
 • Ekranı kaydederken kullanıcının kamera videosunu eklemesine veya kaydetmesine izin verir.
 • Bu sistemle yapılan hemen hemen tüm filmler çok kaliteli.
 • HD gibi bazı video formatları, ihtiyaçlarınız için en iyi kaliteyi seçmenize izin verebilir.
 • Yakınlaştırma, fare hakkında kayıt yapma ve belgelemeyi daha profesyonel hale getiren kılavuz filmler yapmak için bir numaralandırma özelliği gibi araçlara sahiptir.
 • Seçiminizi gösteri alanına kaydedebilirsiniz.
 • Ekran kayıtlarını anlık görüntü olarak kaydedebilirsiniz.

Kullanım Durumları Uygulamaları

IceCream Screen Recorder Pro’nun desteklediği birçok farklı kullanıcı türü ve kullanım durumu vardır.

 1. İçerik Üreticileri: IceCream Screen Recorder Pro Free Download, video üreticilerinin büyüleyici ürün tanıtımları, izlenecek yollar ve öğreticiler oluşturmasını sağlar.
 2. Öğretmenler ve eğitmenler yazılımı sınıfta veya uzaktan kullanılmak üzere öğretici filmler ve slayt gösterileri yapmak için kullanabilirler.
 3. İş profesyonelleri: Bu uygulama, toplantıları sanal olarak kaydetmek, eğitim materyalleri oluşturmak ve işlemleri belgelemek için çeşitli sektörlerden profesyoneller tarafından kullanılabilir.
 4. Oyuncular: Video oyunları oynamaktan hoşlananlar, oyunlarını kaydedebilir ve diğer oyuncularla veya hayranlarla paylaşmak için sosyal medyaya öne çıkanlar veya kılavuzlar gönderebilir.

sistem gereksinimleri:

 • 1,33 GHz Intel, AMD veya başka bir uyumlu işlemci
 • 2 GB RAM (önemli ölçüde daha iyi performans için 4 GB)
 • 5 GB Tamamen Boş Disk Alanı 12801024 ekran içinde 150 MB.

IceCream License Key:

KJVNWV-BIXBIWEU-FHIDUC-BIEUB

ERTYUKJ-HGFDXZX-CVBHJKJ-HGFD

DRFGTY-UJHYGTRF-EDWSQ-W3E4R5

nasıl crack yapılır?

 • Dondurma Ekran Kaydedici Pro için Çatlak dosyasını alın.
 • Zip dosyalarını hem ayıklamanız hem de yüklemeniz gerekir.
 • Kurulumu önceden kurduysanız, kullanmayın.
 • Çizim dosyasıyla çalışın ve ardından kuruluma başlayın.
 • Sana verdiğim ruhsat anahtarlarını bu kutuya koy.
 • Kurulumunuz ömür boyu yetkilidir, bunun için teşekkürler.
 • Çok teşekkürler!

Download Link

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir