IObit Malware Fighter Pro v11.2.0.1334 Crack + License Key 2024

IObit Malware Fighter Pro v11.2.0.1334 Crack + Serial key Full 2024

IObit Malware Fighter Pro v11.2.0.1334 Crack + License Key 2024 Banner

IObit Malware Fighter Pro Crack kötü amaçlı yazılımları, keylogger’ları ve fidye yazılımlarını engelleyen bir virüsten koruma yazılımıdır. Kullanıcıların ek yapılandırma seçeneklerine erişmek için program ayarlarını gözden geçirmeleri önerilir. Bu bağlamda, tarama önceliği ve koruma düzeyi de dahil olmak üzere taramayla ilgili çeşitli parametrelerin ayarlanması veya alternatif olarak dijital orijinal gen buluşsal kötü amaçlı yazılım algılama algoritmasının, DOG için geçerliyse imza tabanlı tehdit algılamalarıyla birlikte kullanılması mümkündür.

Güncellenmiş antivirüs motoru ve daha iyi özellikleri ile IObit Malware Fighter Pro Free, en karmaşık casus yazılım ve kötü amaçlı yazılım saldırılarını bile hızlı ve etkili bir şekilde bulabilir. Yeni Secure Box ile PC güvenliği yepyeni bir seviyeye taşınıyor. Üçüncü taraf programların sizin izniniz olmadan belirli alanlarınıza girmesini engeller. Sörf Koruması ve Reklam Kaldırma artık Kripto para birimi madenciliği araçlarını durdurabilen ve sisteminizin uyarı vermeden çökmesini veya yavaşlamasını önleyebilen Kripto Para Birimi Madenciliğini destekliyor.

Ayrıca indirebilirsiniz: ESET Mobile Security Antivirus

IObit Malware Fighter Pro Portable Download 2024

IObit Malware Fighter Pro Code Tarama, tek bir dosyanın yüklenmesini gerektirmeden tüm bilgisayarı inceler. Ek olarak Malware Fighter Pro, şüpheli dosyaların bulut bilişim teknolojisi aracılığıyla analiz için iletilmesini sağlayan mevcut bulut altyapısını doğrular. Kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak kaldırmanıza, kapatmanıza, yeniden başlatmanıza ve hatta bilgisayarınız için bir dinlenme moduna girmenize olanak tanır. Kişiselleştirilmiş Tarama özelliği, kullanıcının taranacak dosyaları seçmesini sağlar.

Gelişmiş bir uygulama olan IObit Malware Fighter Pro Download, kötü amaçlı yazılımlara ve casus yazılımlara karşı koruma sağlar ve bunları ortadan kaldırır. Tüm bu yazılımlarla, reklam yazılımları, Trojan keylogger’lar, virüsler, botnet’ler ve korsanlar genellikle bilgisayarınıza sızmakta daha zorlanır. En önemli pencere, şu anda size sunulan iki seçeneğe ek olarak, bir tarama uygulaması başlatabileceğiniz penceredir. Ek olarak, daha kesin olmak gerekirse, alışkanlık taramalarının tamamını veya bir alt kümesini başlatabilirsiniz.

IObit Malware Fighter Pro Key 100% Working 2024:

IObit Malware Fighter Key, size çok sayıda koruma sağlayan gelişmiş güvenlik personelidir. Startup guard tarafından güvenli bir kuruluş hızlandırılır. İşlem izleyicisi, kötü amaçlı işlemlerin ram’de yürütülmesini engeller. Bilinmeyen programlar, yetkisiz erişimi önlemek için kamera nöbetçisi tarafından engellenir. Bilgisayarınızı her şeyi kapsayan güvenlik koruyucularıyla sürekli olarak korumak.  Akıllı tarama, en önemli işletim sistemi dosyalarını, konumlarını ve işlemlerini bile tanımlar ve inceler. Uygulamanın kullanıcı arayüzü basit ve karmaşık değildir.

IObit Malware Fighter Pro Free Download kapsamlı tarayıcı koruması, hileli web sitelerine karşı koruma sağlar, ana sayfanızda kötü amaçlı değişiklikleri önler, sizi çok sayıda müdahaleci reklamdan korur ve izleme çerezlerini otomatik olarak siler. Ayrıca, tarayıcınızdaki bir e-postaya eriştiğinizde, yeni eklenen E-posta Koruması, web e-postalarınızı spam, kimlik avı dolandırıcılığı ve diğer e-posta kaynaklı tehditlere karşı korur. Web tarayıcı güvenliği, ister iş ister eğlence amaçlı olsun, günlük taramanızın güvenli olmasını sağlar.

Ayrıca indirebilirsiniz: Minitool Power Data Recovery Crack

IObit Malware Fighter Pro v11.2.0.1334 Crack + License Key 2024 Screenshot

IObit Malware Fighter Pro Özellikleri:

 • Iobit’in virüsten koruma motoru, kötü amaçlı yazılımlara ve virüslere karşı koruma sağlar.
 • Mümkün olan en yüksek düzeyde bilgisayar güvenliği için gerçek zamanlı tam koruma
 • Bilgisayar önyüklenirken wannacry ve NotPetya gibi fidye yazılımı saldırılarına karşı önlem alın.
 • Kameranıza istenmeyen erişimi önlemek için önlemler alın.
 • USB diskler kullanılarak yayılan virüslere bulaşmaktan kaçının.
 • Ram’de çalışan kötü amaçlı yazılımları algılayan işlem
 • Etkin tehditleri hızla hedeflemek için 130’a kadar tarama yapmak
 • Kötü amaçlı izlemeyi önlemek için tarama geçmişinin otomatik olarak temizlenmesine izin verin.
 • Daha IObit Malware Fighter Pro Indir güvenli ve sağlıklı bir tarama deneyimi için bitcoin madenciliğini önleyin ve açılır reklamları devre dışı bırakın. Ana sayfa ve alan adı sistemi için gelişmiş koruma

Ne Var Ne Yok?

 • Yaklaşık üç PC tarama modu kapsamlı, ayırt edici ve mantıklıdır.
 • İndirilen dosyalar, kötü amaçlı kodun varlığı açısından analiz edilir.
 • En son patojenler için veritabanı güncelleme sürecini otomatikleştirme sorumluluğu.
 • Bulut teknolojisi, bilgisayarınız için gerçek zamanlı koruma sağlar.
 • İzleme için araç çubuklarına ve araç çubuklarına ek olarak temizleme eklentilerinin kullanılabilirliği.

Artıları:

 • ek araçlar.
 • İki yönlü teknoloji.

Eksiler:

 • Reklamlar bu uygulamanın bir dezavantajıdır.

IObit Malware Fighter Pro VE Avast Antivirüs?

 1. IObit Malware Fighter Pro Full Indir gibi kötü amaçlı yazılımdan koruma yazılımı, kötü amaçlı yazılımları, casus yazılımları ve fidye yazılımlarını algılar ve kaldırır. Iobit anti-malware motoru ve Bitdefender’ın güçlü antivirüs motoru, karmaşık tehditleri tespit etmek için birlikte çalışır. Kullanımı kolay kullanıcı arayüzü, gerçek zamanlı koruma, tarayıcı koruma modülü ve izleme önleme işlevi gibi kullanıcılar. Bazı müşteriler tarama hızının daha yavaş olduğunu ve sistem etkisinin rakip seçeneklerden daha yüksek olduğunu söylüyor.
 2. Ancak Avast Antivirus, antivirüs, güvenlik duvarı, e-posta ve Wi-Fi denetçisi içeren popüler bir güvenlik paketidir. Gelişmiş makine öğrenme teknikleri ve geniş virüs tanımlama veritabanı birçok tehdide karşı koruma sağlar. Kullanıcılar, basitliği, hızı ve parola yöneticisi, VPN ve yazılım ekstra nedeniyle Avast’ı sever. Bununla birlikte, bazı müşteriler sayısız açılır penceresi ve premium özellik satışlarından şikayetçidir.

Sistem Gereksinimleri:

 • Pencereler 7, 8, 1, 10, 11, XP veya Vista.
 • Ekran çözünürlüğü 1024 x 768’dir.
 • 1000 MB sabit disk alanı kullanılabilir.
 • İşlemci 300 MHz’de çalışır.
 • Bellek: 256 MB.

Nasıl Kırılır?

 • Aşağıda verilen bağlantıya dokunarak uygulamayı indirebilirsiniz.
 • “Yükle” yi seçmeden önce WİNZİP dosyasını açın.
 • “Kayıt Seçeneği” seçeneğine erişin.
 • Kutuya anahtar kopyalanmalı ve eklenmelidir.
 • Lütfen aktivasyon simgesine tıklayın.
 • Uygulamalar bütünüyle yüklenmiştir.

Summary!

 • IObit Malware Fighter Pro For Android, tüm virüsten koruma yazılımlarıyla sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir ve bilgisayarınız için en üst düzeyde koruma sağlamak üzere virüsten koruma yazılımınızı tamamlayabilir. Önemli işletim sistemi konumlarını, işlemlerini ve dosyalarını inceleyen Smart Scan ile üç tür tarama mevcuttur. Kapsamlı tarama tüm bileşenleri incelerken, özelleştirilebilir tarama kullanıcıya “IObit Malware Fighter” öğelerinin hangi öğeleri taraması gerektiğini belirleme olanağı sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir