RegRun Security Suite Platinum 15.80.2024.220 Crack Yama ile

RegRun Security Suite Platinum 15.80.2024.220 Crack Tam Aktif 2024

 RegRun Security Suite Platinum 15.80.2024.220 Crack Yama ile

RegRun Security Suite Premium Crack bu, virüslerin, Truva atlarının ve reklam yazılımlarının bilgisayarınıza girmesini engelleyen bir grup araçtır. Programdaki bazı özellikler bilgisayarınızda kötü amaçlı yazılım, rootkit ve diğer şüpheli öğeler için arama yapabilir. Bilgisayarınızda otomatik olarak başlatılan uygulamaları kontrol etmenize ve hızı artırmanıza yardımcı olmak için bir Başlangıç İyileştirici de içerir. İşlem Yöneticisi, sisteminizde etkin olan işlemleri görmenizi ve denetlemenizi sağlayan regrun Security Suite’ın başka bir özelliğidir. Bu işlev, gerekli işlemi yapabilmeniz için potansiyel olarak çalışmakta olan onaylanmamış veya şüpheli programları bulmanıza olur.

RegRun Suite 4 önemli şey yapar:

 1. Verileri ve önemli bilgileri güvenli bir yere kopyalar.
 2. Önyükleme yapmasa bile bir makineyi hayata döndürür.
 3. Makinenizdeki hataları bulur.
 4. Makinenizdeki hatalardan kurtulur.

Benzersiz önyükleme cd’sini kullanarak regrun, bilgisayarınızdaki gizli rootkit’leri, virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları tanımlamak ve ortadan kaldırmak için hızlı ve verimli bir yaklaşım sağlar. Warrior, bilgisayarınızı otomatik olarak taradıktan sonra varsayılan Windows moduna döner. RegRun Suite, Windows başladığında bu enfeksiyonların otomatik olarak başlamasını engelleyerek virüsten koruma yazılımınızı kapatmanızı imkansız hale getirir. Bu, bilgisayarınızı enfeksiyonlardan ve ilgili dosyalardan ve kayıt defteri girdilerinden iyice temizlemek için virüsten koruma yazılımınızı kullanmanıza olanak tanır.

Ayrıca indirebilirsinizAone Ultra MKV Converter Torrent

RegRun Security Suite Platinum 15.80.2024.220 Crack Bedava indir:

Ek olarak, uygulama, yapılan değişiklikleri izleyerek sisteminizin kayıt defterinde yasa dışı değişiklikler bulmanıza yardımcı olan bir Kayıt Defteri İzleyicisiyle birlikte gelir. Ayrıca, dosyalarınızda yetkisiz değişiklikler arayan bir Dosya Bilgesine de sahiptir. Programın kullanımı basit ve gözler üzerinde kolaydır. Basit düzeni sayesinde tüm işlevlerine kolayca erişebilirsiniz. Bilgisayarınızı virüslerden ve kötü amaçlı yazılımlardan korumak için güvenilir ve verimli bir çözüm RegRun Security Suite Windows Standardıdır. Kullanıcılar bu uygulamayı indirerek bilgisayarlarını güvenli bir şekilde kullanabilir ve olası internet tehditlerine karşı savunmalarını güçlendirebilirler.

Bu program, kullanıcıları günümüzün dijital ortamında var olan tehditlerden koruyan, güvenlikle ilgili eksiksiz bir araç ve işlev paketi sunar. Amaç, virüsleri, casus yazılımları ve diğer internet saldırı türlerini içeren kötü amaçlı yazılımların (kötü amaçlı yazılım) kullanıcıların verileri ve sistemleri üzerindeki etkisini azaltmaktır. Uygulamanın RegRun Security Suite Premium Pro Serial dikkate değer özellikleri arasında kötü amaçlı yazılım taraması ve şifre çözme bulunur.  üvenlik duvarı işlevi yardımıyla bilgisayarınızın ağ trafiğini düzenleyebilir, zararlı girişimleri durdurabilir ve kendinizi dış tehditlerden korumak için bir engel oluşturabilirsiniz.

Bu tarama, kötü amaçlı yazılımları arayacak ve RegRun Security Suite Premium 15.80.2024.220 Crack’i kullanarak keşfettiği tehditleri kaldıracaktır. Ayrıca, otomatik başlatma yönetimi bilgisayarınız başladığında başlatılan tüm uygulamaları kontrol ettiğinden, kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarınızda programları otomatik olarak çalıştıramaz. Bilgisayarınızı olası tehditlerden korumanın yanı sıra, “regrun Security Suite Premium indirme”, sisteminizi daha hızlı performans ve daha verimli çalışma için optimize eder. Gereksiz dosyaları kaldırarak, kayıt defterini temizleyerek ve ayarları değiştirerek işlemi kolaylaştırır.

Ayrıca indirebilirsinizAdobe DNG Converter Crack

 

RegRun Security Suite Platinum 15.80.2024.220 Crack Yama ile

RegRun Security Suite Premium Crack ‘in Önemli Özellikleri:

 • Makyaj temizleyici ve dedektör rootkit Partizan’ın her ikisi de RegRun Platinum paketine dahildir.
 • Uygulama Denetimi olarak bilinen bu özellik, hangi uygulamaların yürütülmesine izin verildiğini belirler.
 • Dosya parçalama kullanarak hassas verileri güvenli bir şekilde siler.
 • Gizlilik Koruması: Kullanıcılar tarafından gerçekleştirilen eylemlerin izlenmesini engeller.
 • Süreç Yöneticileri, mevcut süreçleri izlemekten ve yönetmekten sorumludur.
 • Registry Cleaner, Windows kayıt defterini temizleyen bir programdır.
 • Zayıf yönleri ve tehditleri belirlemek için sistemin kapsamlı bir incelemesini yapar.
 • Başlangıç programlarını ve hizmetlerini yönetmek, “başlangıç optimizasyonu” ile kastedilen şeydir.”
 • Sistem Dosyası Koruması, sistem dosyalarına yönelik her türlü tehdide göz kulak olan bir özelliktir.
 • Bir sistem güvenlik duvarı kullanarak zararlı ağ trafiğini engeller.
 • Bu özellik, sistemin performansını ve başlatma hızını optimize eder.
 • Sistem Kalkanı, sistemi hileli değişikliklerden koruyan bir özelliktir.
 • REGRUN Platinum’da UnHackMe programının entegre bir sürümü var.
 • Rootkit teknolojisi, günümüz dünyasında dosyaları gizlemek ve kayıtlarını önlemek için önemli sayıda Truva atı ve reklam yazılımı programı tarafından kullanılmaktadır.

Güvenlik Bilgileri:

 • Gelişmiş kötü amaçlı yazılım tanımlama, rootkit kaldırma, sistem optimizasyonu ve gerçek zamanlı koruma gibi özelliklerle RegRun Security Suite Platinum, bilgisayarlarını birçok farklı riskten korumak isteyenler için mükemmel bir seçimdir. Sistem etkinliğini her zaman izleyerek ve garip görünen davranışları durdurarak kötü amaçlı yazılım risklerine karşı gerçek zamanlı olarak koruma sağlar. Bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılım tehditlerinden korumak için gerçek zamanlı temizleme, süreç izleme ve erişim önleme gibi özelliklere sahiptir.
 • Özelleştirilebilir Koruma: RegRun Security Suite Platinum kullanıcıları, güvenlik ayarlarını isteklerine ve zevklerine uyacak şekilde değiştirebilir. Sistemi yavaşlatmadan daha güvenli hale getirmek için kullanıcıların arama rutinlerini, filtreleri ve diğer ayarları değiştirmesine olanak tanıyan birçok kurulum seçeneğine sahiptir.

RegRun Security Suite Platinum 15.80.2024.220 Crack Yama ile

Faydalar:

 • Kritik dosyaların ve kayıt defterinin yedeklenmesini sağlar.
 • Çökmüş bir bilgisayarı hayata döndürür.
 • Bilgisayar virüslerinin tespitine yardımcı olur.
 • Bilgisayar virüslerinin yok edilmesine yardımcı olur.

Sistem Gereksinimleri:

 • Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 (32- bit veya 64 bit)
 • 1 GHz veya daha hızlı işlemci
 • En az 512 MB RAM
 • En az 100 MB boş disk alanı
 • Ekran Çözünürlüğü: 1024×768 veya üzeri.

Nasıl Kırılır?

 1. Hey, sadece aşağıdaki linke tıklayarak başvuruyu alabileceğinizi bildirmek istedim. Tadını çıkar!
 2. “Yükle” yi tıklamadan önce WİNZİP dosyasını açtığınızdan emin olun.”
 3. Artık yazılımınız kurulum için hazır.
 4. Sadece bir uyarı, dosyayı çok erken açma.
 5. “Kayıt Seçeneği” yazan düğmeyi bulun.”
 6. Sadece anahtarı kopyalayıp kutuya yapıştırın.
 7. Sadece devam edin ve etkinleştirme düğmesine tıklayın.
 8. Başvuruların hepsi hazır ve kullanıma hazır.

Summary!

 • “RegRun Security Suite Premium Türkçe Yama”, kullanıcılara hızı ve güvenliği aynı anda artıran kapsamlı bir çözüm sunuyor. Ayrıca, yerleşik çevrimiçi güvenlik özelliği ile tarayıcınızı korur ve kötü amaçlı web sitelerine erişmenizi engeller. PC yönetimini basitleştirerek Windows başlatma işlemini hızlandırır. RegRun Suite, bilgisayar güvenliğini artırmak için kullanılabilir ve bilinen tüm antiviral programlarla uyumludur. 95/98 / ME / NT4 / 2000 / XP / 2003 / VİSTA / Seven / 8 / 10 dahil olmak üzere Windows’un tüm sürümleri RegRun ile uyumludur. RegRun Platinum lisansı kalıcıdır. Güncellemeler ve yeni sürümler her zaman ücretsizdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir