AVS Video Editor v10.0.1.421 Crack Plus Activation Key İndirmek

AVS Video Editor v10.0.1.421 Crack With Serial Key Full Türkçe

AVS Video Editor 9.9.4.412 Crack Plus Activation Key İndirmek

AVS Video Editor Crack, Klipleri metin, ses ve diğer özelliklerle değiştirmenize ve geliştirmenize olanak tanıyan  bir video düzenleyicidir. Muhteşem filmler, sunumlar ve daha fazlasını oluşturmanıza olanak tanıyan 200’den fazla farklı efekt, değişiklik ve dönüşüm sunar. Ayrıca, çeşitli ekran boyutlarındaki videoları işlemesine izin veren benzersiz özelliklere de sahiptir. Uygulama, düzenleme ve film yapısındaki hataları hızlı bir şekilde tanımlamanıza ve düzeltmenize olanak tanıyan yenilikçi bir süreç sunar.

AVS Video Editor Key, kendi fikirlerinizi oluşturmanıza, düzenlemenize ve başyapıtlara dönüştürmenize yardımcı olacak yüzlerce gelişmiş özelliğe sahip güçlü ve tam özellikli bir araçtır. Ses ve video işlerini yürütmek için gerekli tüm teknikleri ve yetenekleri içeren kapsamlı bir pakettir. Ayrıca sesleri değiştirmenize ve remikslemenize olanak tanıyan yerleşik bir ses düzenleyici içerir. Bu uygulama, filmleri döndürmenize veya döndürmenize ve videoları düzenlemenize ve kesmenize olanak tanır.

AVS Video Editor Free Download Full Version For Windows 10

AVS Video Editor Activation Code, yeni başlayanlar için size çeşitli düzenleme yetenekleri sağlayan kullanımı kolay ve çok etkili bir yöneticidir. Bu yazılım, sorunu yönetilebilir bir seviyede tutmaya çalışırken değişmenize yardımcı olacaktır. Video klip değiştirme amacı, konu endişenizi daha etkili bir şekilde dahil etmenize olanak tanıyan harika bir özelliktir. Profesyonel müzik yazarları arasında ilk tercihtir. Yayıncının filmlerle çalışmasına ve uygun gördüğü şekilde değişiklik yapmasına izin veren bir programdır.

Kullanıcı arayüzü basit ve sezgiseldir, tüm işlevler görünür ve kolayca erişilebilir durumdadır. Tüm yaygın dosya türleriyle çalışır. Projeyi bitirdikten sonra, yeni filmden bir dosya oluşturabilir, CD’ye yazabilir, harici medya aygıtlarında oynatılmak üzere içerik derleyebilir veya filmi YouTube yayını gibi web yayıncılığına hazırlayabilirsiniz.  Film düzenleme yazılımı dünya çapında yaygın olarak kullanılmaktadır. Konuyla alakalı dinamik metni hızlı bir şekilde entegre edebilirsiniz.

Siz de beğenebilirsiniz Sparkol VideoScribe Pro Crack

AVS Video Editor Mac Kullanıcıları Için Kullanılabilir Mi?

Ne yazık ki, AVS Video Editor Activation Key şu anda yalnızca Windows için kullanılabilir. Projeyi bir dosya olarak kaydedebilir ve kaldığınız yerden devam etmek için yeniden açabilirsiniz. Ayrıca ekran etkinliğini kaydedebilir ve bir dosyaya kaydedebilir, en boy oranını değiştirebilir, otomatik kaydetme modunu etkinleştirebilir, gelişmiş geçmeyi kaldırma yöntemini kullanabilir ve tüm ayarları varsayılan düzeylerine sıfırlayabilirsiniz. Bu harika araç, unutulmaz anları yakalamanıza ve göz kamaştırıcı sunumlara dönüştürmenize olanak tanır.

AVS Video Remaker Crack mp3, mp4 ve avı gibi standart dosya uzantılarına sahip videoları içe aktarmanıza olanak tanır. Projeleri diğer uygulamalardan da içe aktarabilirsiniz. Tamamlandıktan sonra bir AVS dosyası olarak saklanacaktır. Her dosyayı dönüştürmeye gerek yoktur, çünkü uygulama medya türlerinin çoğunu otomatik olarak dönüştürebilir. Bu, özellikle sıkı son teslim tarihlerine sahip bir içerik üreticisiyseniz zaman kazandırır. Bu aynı zamanda doğu aktarımını bir düzenleme yazılımından diğerine tamamlamak için etkili bir yaklaşımdır.

Ayrıca indirebilirsiniz Ummy Video Downloader Crack

AVS Video Editor v10.0.1.421 Crack Plus Activation Key İndirmek Screenshot

En Son Temel Özellikler AVS Video Editor Full:

 • Tüm büyük video formatlarını destekler. AVI, VOB, MP4, DVD, WMV, 3GP, MOV ve MKV formatlarındaki video dosyalarını düzenlemek ve kaydetmek için H.264, MPEG-4 ve H.263 gibi popüler kodekleri kullanın.
 • Videoları AVS Video Editor Türkçe yama HD, Full HD, 2K Quad HD ve 4K Ultra HD dahil olmak üzere birçok kare biçiminde işleyin. Desteklenen video formatlarının tam listesini görüntüleyin.
 • AVS Video Editor Online videoları kırpmanıza, kesmenize, bölmenize, birleştirmenize, döndürmenize ve karıştırmanıza olanak tanır. 300 Benzersiz video efekti ve geçişi arasından seçim yapın. Menüler, ses, metin notları ve altyazılar ekleyin. Kamera titremesinin kaydını dengeleyin.
 • Bir DV / HDV video kameradan, web kamerasından veya VHS video kameradan video aktarın ve bir sabit diske veya DVD diske kaydedin. Video eğitimleri, eğitim filmleri veya sunumlar yapmak için PC ekranından medya dosyalarını kaydedin.
 • Dikkat AVS Video Editor Full Torrent çekici anları yakalayın ve onları nefes kesici slayt gösterilerine dönüştürün. Fotoğrafları, sesinizi veya tercih ettiğiniz ses dosyalarını, altyazıları ve çarpıcı video efektlerini ve geçişlerini içe aktarın.
 • Blu-ray videoyu açın ve değiştirin. Efektler uygulayın ve özel menüler ekleyin. Videonuza ses, video ve resim ekleyin. Çeşitli temalar ve güzel menü tasarımları arasından seçim yapın.
 • Yeni videoyu seçilen formatta bilgisayarınıza kaydedin, bir DVD / Blu-ray disk oluşturun, iOS ve Android cihazlar için optimize edin veya yaratıcı çalışmalarınızı sosyal medyada paylaşın.
 • Arayüz ingilizce, fransızca, almanca, ispanyolca, japonca, hollandaca, lehçe, danca ve Rusça’yı destekler.

Yenilikler?

 • AVS Video Editor Crack For Windows iyileştirmeler, yazılı bilgiler, ses kayıtları ve diğer özellikleri kullanarak video klipleri düzenlemenize ve geliştirmenize olanak tanır.
 • Muhteşem filmler, sunumlar ve daha fazlasını oluşturmanıza olanak tanıyan 200’den fazla farklı efekt, ince ayar ve dönüşüm içerir.
 • Videoları çeşitli ekran boyutlarında işlemesine izin veren benzersiz niteliklere sahiptir.
 • Konuyla alakalı dinamik metni kolayca ekleyin.
 • Olağanüstü olayları yakalamanıza ve onları göz kamaştırıcı sunumlara dönüştürmenize olanak tanır.
 • Entegre ses düzenleyici, sesleri değiştirmenize ve remikslemenize olanak tanır.
 • Tüm AVS Video Editor Portable yaygın dosya formatlarıyla uyumludur.

Sıkça Sorulan Sorular?

AVS Video Editor’ı satın almak istiyorum, ancak önce deneyebilir miyim?

 • Gerçekten de, ücretsiz bir deneme sürümü sağlar, böylece programı deneyebilir ve satın almaya karar vermeden önce hangi yetenekleri sunduğunu görebilirsiniz.

 4K video düzenleme, AVS Video Düzenleyici tarafından destekleniyor mu?

 • 4K video düzenleme desteği ile yüksek çözünürlüklü videoları kolaylıkla düzenlemek ve dışa aktarmak mümkündür.

 AVS Video Editor müşteri hizmetleri mevcut mu?

 • Evet, bu uygulama ile müşteri yardımı için e-posta ve çevrimiçi forumlar mevcuttur. Buna ek olarak, kullanıcılar karşılaşabilecekleri herhangi bir sorgu veya sorunla ilgili olarak onlara yardımcı olacak video eğitimlerine ve kapsamlı bir yardım kılavuzuna erişebilirler.

AVS Video Düzenleyiciyi çalıştırmak için ne tür bir bilgisayara ihtiyaç vardır?

 • AVS Video Editor Latest Version sistem gereksinimleri, yazılım sürümüne ve kullanmayı düşündüğünüz belirli özelliklere göre farklılık gösterir. Genel olarak konuşursak, DirectX 10’u destekleyen grafik kartına ve en az çift çekirdekli işlemciye ve 2 GB RAM’e sahip bir bilgisayara ihtiyacınız olacak. Sistem gereksinimlerinin en son sürümünü görmek için resmi web sitesini ziyaret etmeniz önerilir.

AVS Video Editor v10.0.1.421 Crack Plus Activation Key İndirmek installation

AVS Video Editor Activation Keys:

ZAWSE-4XTFV-6B8HY-UN9B-8YV7C
TFD5RE-4ZSE4X-CTF6V-B8HU-N9B8
YV7C6-D5RXZE-4SXTFV-6BY7-8HUN
BYTV7-R65EX-4SZXT-FV6B8-HYUNY

Sistem gereksinimleri:

 • Minimum çift çekirdekli işlemci gerektirir.
 • Yazılım minimum 2GB veya 4GB RAM gerektirir.
 • Ayrıca, NVIDIA GeForce, Intel HD grafik vb. gibi bir grafik kartı gerektirir.
 • Bu yazılım ayrıca Windows uyumlu bir ses kartına ihtiyaç duyar.
 • Sabit diskte 500MB boş alana ihtiyacı var.

Nasıl Kırılır?

 • Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak uygulamayı indirin.
 • “Yükle” yi tıklamadan önce WİNZİP dosyasını açın.
 • Dosyayı çok hızlı açmamaya dikkat edin.
 • “Kayıt Seçeneği” düğmesini seçin.
 • Anahtar kopyalanmalı ve kutuya yapıştırılmalıdır.
 • Lütfen etkinleştirme düğmesine tıklamaya devam edin.
 • Uygulamalar tamamen yüklenmiştir.

Çözüm

AVS Video Editor Cracked Version 2024 harika bir video düzenleme, kırpma, kesme ve ek özellikler ekleme programıdır. Videolarınızı modificare non è necessario se non siete esperti. Bu uygulama, video düzenleme paketi, gerçek multimedya kompozisyonları oluşturmak için eccellente. Arayüzü, video düzenleme programına çok benzer.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir