AOMEI Partition Assistant 11.1 Crack & License Key [Son Sürüm]

AOMEI Partition Assistant 2024 Crack Plus Serial Key Windows 64-bit için indirin

AOMEI Partition Assistant 11.1 Crack & License Key [Son Sürüm]

AOMEI Partition Assistant Crack, düzenli yayıncılık, uzman ve sunucuda erişilebilen mükemmel bir disk yönetim yazılımıdır. Bu AOMEI Partition, sia domestici che aziendali kullanıcıları için çok çeşitli ücretsiz bölüm yönetimi özellikleri sağlar. Bu , oluşturma, yeniden boyutlandırma, taşıma, kopyalama, silme, hizalama, biçimlendirme, birleştirme, bölme bölümü vb. gibi çeşitli işlevleri gerçekleştirebilir.

AOMEI Partition Assistant Activation Key 2024, işletim sistemi tarafı ve MBR’den GPT’ye disk dönüştürme gibi yeni özellikleri başlatır. Bölümleri idare edebilir. Un’ampia gamma di opzioni aiuta a configurare un dispositivo a sabit disco. Kullanıcı bir dizüstü bilgisayarı veya PC’yi bölebilir. Kullanıcılar, bu AOMEI Bölümlerini kontrol edebilir. Sürücünün dimensione e capacità possono essere ridotte. Disk bölümü yönetim yazılımıdır ve ücretsizdir. Siz de beğenebilirsiniz Hard Disk Sentinel Pro Crack

AOMEI Partition Assistant Crack Keygen 2024

AOMEI Partition Assistant Keygen MBR ve GPT arasında disk dönüşümü, bir işletim sistemi sayfası, Windows 10 ve 8 desteği ve çok daha fazlasını içerir. geliştirilmiş doğruluk ve güvenilirliğe sahiptir. Windows kullanıyorsanız, mükemmel bir programdır. Sağladığınız bilgiler, üretim, yeniden boyutlandırma, kaydırma, birleştirme ve Çatlak kopması işlemleri sırasında güvenlidir. Bu en yeni sürümdür, bu nedenle onu en iyilerden biri yapabilecek birçok ekstra özellikle birlikte gelir.

Disk arızası AOMEI Partition Assistant Full version ile yönetilebilir. Yazılımın sağlam özellikleri sürücünüz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar. Uzmanların, program yöneticilerinin, teknik asistanların ve danışmanların müşterilerine ücretli özel destek sağlayarak yeni gelir akışları oluşturmalarına yardımcı olmak için, bölümleme asistanını ücretsiz olarak indirmeye hazır hale getirdi. AOMEI’nin bölümleme asistanının premium sürümü, gelişmiş veri şifreleme ve daha fazla bölümleme görevini tamamlamayı mümkün kılan diğer özellikleri içerir.

Neden AOMEI Partition Assistant’ı kullanmalısınız?

AOMEI Partition Assistant License Key, bir DVD kesinti yönetimi uygulamasıdır. Cihazlar oluşturmak için çok çeşitli varyasyonları ve basit özellikleri vardır. Bu sistemi bir evde bireysel olarak kullanmak. AOMEI System configurare è un’impresa facile. Sabit sürücünüzü tamamen yönetmenize yardımcı olabilecek çok sayıda faydalı özellik içerir. Sabit disk sürücüsü için tüm karakterlere sahipsiniz. Tüm sistemlerde kusursuz çalışan bir program için bir çatlak arıyorsanız, Aomei’nin bölüm asistanı standardından başkasına bakmayın.

Bilgisayarınızın disk kopyalarını yönetmeyi kolaylaştırmak için AOMEI Partition Assistant Free 2024 çok çeşitli araçlar ve yardımcı yazılımlar sağlar. Sabit sürücünüzdeki alan herhangi bir veri kaybı olmadan bölümlendirilebilir. arayın. Bir kullanıcı bir masaüstü bilgisayarda veya taşınabilir cihazda birden fazla bölüm oluşturabilir. Sürücü kapasitesi arttıkça, sürücü boyutunun düşmesi mümkündür.

Aomeı Partition Assistant Crack 64 Bit Ücretsiz indir:

AOMEI Partition Assistant Serial Key programı, diskinizi yönetir ve ihtiyaçlarınıza göre partizioni oluşturur. facile da usare e semplice da utilizzare software per dividere i dischi. Hem evler hem de işletmeler, ücretsiz bölüm yönetimi özelliklerinden yararlanabilir. Kurumsal müşteriler bölümlerini kontrol edebilir. ‘in sahip olduğu çeşitli işlevler arasında yeniden boyutlandırma, yeniden boyutlandırma, dönüştürme, kopyalama, silme, dönüştürme, birleştirme, bölümleme ve çeşitli bölümleri monte etme yer almaktadır.

AOMEI Partition Assistant Pro Crack, kullanımı kolay tüm disk bölümü ve yönetim özelliklerini içeren hepsi bir arada bir yazılımdır. Ayrıca, özel ve güvenilir bir disk ve bölüm yönetimi programıdır. Basit arayüzü ve kapsamlı özellikleri sayesinde. Windows işletim sisteminin sistemde birden çok bölümle yeniden yüklenmesi de iyi çalışır – biri sistem verileri için diğeri eşyalarınız için. Ayrıca indirebilirsiniz Tally Prime Crack

AOMEI Partition Assistant 11.1 Crack & License Key [Son Sürüm]

AOMEI Partition Assistant’ın Tam Sürümünün Özellikleri:

Bölüm Yönetimi

 • AOMEI Partition Assistant License Code, kullanıcıların bölümleri zorluk çekmeden oluşturmasına, yeniden boyutlandırmasına, taşımasına, birleştirmesine, bölmesine ve biçimlendirmesine olanak tanır. Boş alan ayırma, bölüm türlerini dönüştürme ve sürücü harflerini değiştirme gibi hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak eksiksiz bölüm yönetimi özellikleri sunar.

Disk Dönüştürme ve Kopyalama

 • Bu araç, kullanıcıların veri kaybetmeden sürücüleri MBR ve GPT bölüm düzenleri arasında dönüştürmelerine olanak tanır. Yazılım ayrıca, işletim sisteminizi, uygulamalarınızı ve verilerinizi birkaç tıklamayla yeni bir sabit sürücüye veya SSD’ye aktarmanıza olanak tanıyan disk klonlama sunar.

Disk Optimizasyonu

 • Disk hızını ve verimliliğini artırmaya yardımcı olmak için çeşitli optimizasyon özellikleri içerir. Kullanıcılar, disk okuma ve yazma oranlarını iyileştirmek için bölümleri hizalayabilir, dosya parçalanmasını azaltmak için diskleri birleştirebilir ve disk sorunlarını tespit etmek ve düzeltmek için yüzey testleri çalıştırabilir.

Veri Koruma

 • Kritik dosyalarınızı ve bölümlerinizi korumanıza yardımcı olacak yerleşik veri koruma araçlarına sahiptir. Kullanıcılar bölümleri etkin veya etkin değil olarak işaretleyebilir, istenmeyen erişimi önlemek için bölümleri gizleyebilir / gösterebilir ve önemli bilgileri meraklı gözlerden korumak için sürücülerdeki verileri güvenli bir şekilde silebilir.

Yenilikler?

 • Bilgileri azaltmadan diski yeniden boyutlandırın ve yeniden konumlandırın.Biri gibi çevredeki sabit disk sürücülerini ekleyin.
 • AOMEI Partition Assistant Key Sabit sürücüye yerleştirilmemiş bir bölüm ekleyin.
 • Bir büyük disk alanını ikiye veya daha fazlasına bölün.
 • Boş alanı bir sabit diskten diğerine ayırın.
 • Verimliliklerini ve kullanım ömürlerini en üst düzeye çıkarmak için sabit diskleri hizalayın.
 • Tüm kullanıcıların sabit disklerini tam olarak yönetmelerini sağlar.
 • Kullanıcılar, yalnızca sabit sürücülerinin boyutunu değiştirme esnekliğine sahiptir.
 • Sabit disk yapılandırmasının tüm karmaşıklığıyla cesurca karşılaşabilirsiniz.
 • Kişisel belgeler son derece güvende kalacaktır.

AOMEI Partition Assistant Crack İle Lisans Anahtar:

7XEJT-8TMC7-W0B37-9JFWU-9ROHD

0E2EK-U69GK-3N9TV-ZFLXR-3M3TM

KZ9OF-IW2DS-DVHEH-QAJPF-NCFR9

Sistem Gereksinimler:

 • İşletim Sistemi: Windows 11/10/8.1/7/Vista.
 • İşlemci: 500MHz
 • Sabit Disk: 10MB
 • Bellek: 256MB

Nasıl kurulur?

 1. AOMEI Partition Assistant Full Crack’in en yeni sürümü aşağıda verilen bağlantıdan indirilebilir.
 2. Antivirüsünüzü kapatın.
 3. Karşıdan yükleme klasörüne gidin, kurulumu açın ve Yükle düğmesini tıklayın.
 4. Kurulumdan sonra lisans anahtarını kullanarak etkinleştirin.
 5. Gerektiğinde kopyalayıp yapıştırın.
 6. Ardından, etkin düğmesine basın.
 7. Her şey yolunda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir