Forest 1.12 Crack With Torrent Tam İndirme

Forest 1.12 Crack + Full Version İndirmek

Forest 1.12 Crack With Torrent Tam İndirme

Forest Crack dönem için yenilikçi bir görsel tarzda işlendi ve kahramanın oynanışı için yepyeni bir öngörülemezlik katmanı başlattı. Oyuncular olarak, nüfuslu bir adada mahsur kalmış ve şimdi ne olursa olsun hayatta kalmakla görevli bir kişinin rolünü üstleniyoruz. Yamyamlar ve size saldıran diğer yerliler, vahşi hayvanlar, yiyecek, su ve barınak kıtlığı gibi tüm bu sorunlar sadece küçük rahatsızlıklardır. Adanızdan çok uzakta olmayan bir uçak felaketinden kurtulan tek kişi sizsiniz ve koşullar oldukça tehlikelidir.

Kahramanın düşmanları, karakter gibi adanın kaynaklarının çoğunu talep eden zombilerin yanı sıra nadir kaynakların çoğunu koruyan diğer daha tehlikeli hayvanları da içerecektir. Bu nadir kaynaklar zombiler tarafından korunacak. Forest Patch koşulda yeterli sayıda düşmanla karşı karşıya kalma ihtimalimiz iyidir, ancak yine de çok yüksek bir vücut sayımı yapmadan oyunu kazanmamız mümkündür. Oyunun tasarımcıları kendilerine bir meydan okuma verdi: oyuncunun sıcak ve misafirperver bir ortama yerleştirildiği ve korkmak yerine hayatta kalmaya odaklanmaya teşvik edildiği bir hayatta kalma korku deneyimi yaratmak.

Bu Yazılımı Da Beğenebilirsiniz: Minecraft Crack

Orman Nasıl Çalışır?

Ana karakterin görevi oğlu Timmy’yi bulmaktır. “Sahra” kompleksindeki işçilerden birinin onu izinsiz alıp çaldığı yaygın bir bilgidir. Bu nedenle doğaya, zombilere ve yerli halka karşı bitmeyen bir mücadelenin yanı sıra kaynaklar için zorlu bir avlanmaya mahkumuz ve bunların hepsi kahramanın oğlu uğruna. Bütün bunlar kötülüğün gizlendiği bir adada gerçekleşir. adanın yamyam mutantlarına karşı savaşmalı ve kendinizi hayatta tutmak için malzeme edinmelisiniz.

Tek sınırımız adanın çevresidir, Forest Latest Key da bize her biri benzersiz bir kaynak dağılımını içerecek olan fırsatlar ve yerler hakkında sınırsız bir araştırma yapma fırsatı verir. Geliştiriciler tarafından harika bir işçilik sistemi de ima ediliyor. Bu sistem sadece baltanızı geliştirmenize izin vermekle kalmayacak, aynı zamanda barınaklar, tuzaklar ve tahkimatlar inşa etmenize ve tırmanma ve dalışta bize yardımcı olacak çeşitli başka nesneler üretmenize de izin verecektir.

Hayatta kalma işçiliği video oyununun resmi çıkış tarihi Orman 30 Eylül’dü. Bu oyun, uçakları düştüğünde çocuklarından ayrılan bir babanın hikayesini anlatıyor. Forest Mac başında, kırmızı renkli bir yamyamın kendi çocuğunu kaçırdığını göreceksiniz, böylece insan kurbanı olarak kullanılabilir. Ve aileye ait kayıp çocuğu aramak için babanın yardımını aldık. Bir yolcu jetinin kazasından kaçan tek kişi sizsiniz ve kendinizi ormanın kalın bitki örtüsünde kendiniz için savaşmanız gereken bir adada buluyorsunuz.

Bu Yazılımı Da Beğenebilirsiniz: GTA 4 Torrent

Forest 1.12 Crack With Torrent Tam İndirme

Ormanın Temel Özellikleri:

 • Her ağacın ve bitkinin istediği gibi kesilebileceği, hem canlı hem de nefes alan bir dünyaya adım atın. Dünya yüzeyinin altındaki devasa mağara ve yeraltı gölleri ağını keşfedin.
 • Ağaçları keserek bir kamp kurabilir ya da ısınmak için ateş yakabilirsiniz. Açlıktan ölmemek için çeşitli kaynaklardan yiyecek toplayın.
 • Su kenarında küçük bir sığınak veya büyük bir kale inşa edin. Pusular ve savunmalar kurarak güvenli bir çevre oluşturun.
 • Gün boyunca maceraya ve binaya gidebilirsiniz. Kalenizi gece iken koruyun. Çeşitli aletler ve silahlar oluşturun. Akşam boyunca güçlü bir savunma pozisyonu koruyun veya savaşı düşmana götürün.
 • Neredeyse insan gibi görünen, değerleri, aileleri ve ahlakı olan ve kendinizi onlara karşı savunmanızı gerektiren bir grup genetik mutant düşmana karşı savaşın.
 • Gizliliği kullanarak düşmanlardan kaçınabilir veya çubuklardan ve taşlardan yapılmış ilkel silahlarla doğrudan onlarla savaşabilirsiniz.

Forest Serial key:

TYETR-IUEWO-SAAAW-UERSY-FDHZX

CHXZB-NJDFD-YURIE-WJSHD-ZFXVC

NXMKD-ZSJUY-FERWA-DSWAQ-EDSWA

Forest License Key:

YTWEI-UJASY-TREIU-WOQEI-IRSUH

FHXVC-NKDLS-IRUIE-SWHSD-ZXDZS

IOZYE-REUDJ-FCHVR-REFSD-REFDE

Ormanın Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim sistemi: 64 Bit Windows 7/8/10
 • İşlemci, 2,4 GHz’de çalışan bir Intel Çift Çekirdeğidir.
 • RAM: 4 gigabayt
 • NVIDIA GeForce 8800 GT, ekran kartının adıdır.
 • Gerekli Alan Miktarı: 5 GB
 • DirectX sürüm 9.0c.

Nasıl Kurulur?

 • Oyunu bir Torrent istemcisi veya Doğrudan bir istemci kullanarak edinebilirsiniz.
 • WinRAR veya 7-Zip’i kullanarak oyunu istediğiniz konuma ayıklayın.
 • Çıkarma işleminin tamamlanmasına katılın.
 • Oyunu yüklemeye gerek yoktur; Oyunun başlatıcısını yönetici modunda çalıştırarak oyuna başlamanız yeterlidir.
 • Oynayın!

Ayna

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir