GOM Player Plus v2.3.90.5360 + Seri Anahtar Sürüm [2023]

GOM Player Plus Crack Tam Sürüm Ücretsiz İndir [2023]:

GOM Player Plus Crack 2.3.78.5343 Seri Anahtarı Ücretsiz İndirme ile [Son]

GOM Player Plus Crack è l’unico modo per andare al cinema e filmare. Tuttavia, hai molti modi per guardare film a casa. Start con il medya player. Lisans anahtarına sahip GOM Player Plus, kolay gezinme ve çok sayıda gelişmiş özellik sunar. Resmi web sitesinden yazılımı ücretsiz olarak indirebilirsiniz, ancak reklamlar eklenecektir. Nonostante ciò, la versione completa del software premium è disponibile a questo link. anahtar.

GOM Player Plus Crack ücretsiz indirme, GOM Player’ın ücretsiz sürümünün ardından gelen bir gelişmedir. GOM Player Plus’ın tam sürümü, GOM oynatıcısının tüm özelliklerini sürdürmesine rağmen, önemli gelişmeler ekler: reklam yok, optimize edilmiş kullanıcı arayüzü, hızlı ve basit kullanım ve önemli performans iyileştirmeleri. GOMPlayer Plus’ın Codec Bulucu hizmeti, eksik olanı arayacak ve sizi daha fazlasını okuyabileceğiniz veya eksik kod çözücüyü indirebileceğiniz bir yere yönlendirecektir. Kurulum tamamlandıktan sonra, GOM, monitör ve ses kurulumuna dayalı olarak ilk kullanımı en üst düzeye çıkarmak için size rehberlik edecektir.

Siz de beğenebilirsiniz DriverFinder Pro v4.2.2 With Crack

GOM Player Plus v2.3.90.5360 Crack Aktivasyon Anahtarı ile 2023

Bu araç sayesinde herhangi bir formattaki videoları oynatmak artık çok kolay. Yaygın olarak kullanılan harika bir video oynatıcıdır. PC’ler düşünülerek yapılmıştır, ancak Mac ve Android kullanıcıları da aynı şekilde keyfini çıkarabilir. Ayrıca kullanıcılarına çok çeşitli son teknoloji kaynaklar sağlar. Herhangi bir video formatıyla çalışır, bu nedenle 4K HD videoları oynatırken sorun yaşamadık. Kullanıcı dostu bir arayüz sağlar.

Her gün, dünyanın dört bir yanındaki milyarlarca insan müzik çalmak veya video izlemek için bu programı kullanıyor. Medya oynatıcı programları söz konusu olduğunda, GOM Player Plus Patch en iyisidir. Bu yazılım sadece film oynatmamıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda çok kolay bir şekilde ses oynatmamıza da izin verir ve müşterilerine inanılmaz derecede olağanüstü ses kalitesi sunar. Almak tamamen güvenlidir. Video oynatıcımız bilgisayar korsanlığı girişimlerine karşı güvenlidir.

Onu benzer medya oynatıcılardan ayıran şey budur. GOM Player Plus Full Version Download ile ilgili şaşırtıcı olan şey, internete bağlı olsanız da olmasanız da onu kullanabilmenizdir. Bu yazılım karmaşık teknikler öğrenmeye gerek kalmadan herkes tarafından kullanılabilir. Download GOM Player Plus Crack gibi bir oyuncunun bu kadar hızlı bir şekilde profesyonel olmanıza yardımcı olması harika.

GOM Player Plus’ı nasıl etkinleştiririm?

GOM Player Plus Keygen ile bağlanın ve GOM Remote ile GOMPlayer Plus’ı yönetebilirsiniz. Bu, oynatma, duraklatma ve ileri/geri hareket gibi temel görevleri kapsar. Bu aynı zamanda bilgisayar güç kontrolü, arama e dosyaları açma gibi sofisticate funzionalità offre.GOM Player Plus, 64 bit PC’ler için tasarlanmıştır. GOM Player, kullanıcı deneyimini ve hızını artırmak için reklamsız olarak ücret almaktadır. Il risultato è una migliore video giocabilità e video çözünürlüğü.

GOM Player Pro Patch ora 360 ° VR video gioca con più velocità e stabilità! 360 derecelik videoları desteklediğinde, klavye veya fareyi kullanarak dünyayı üç boyutlu olarak görüntüleyebilirsiniz. a destra, a sinistra, a destra e a sinistra, nonché il passaggio dell’ekran. 360 anche YouTube video arama e playback funzionalità offre.Ayrıca, bir hedef klasör seçin ve AVG’den bir teklife katılma veya çıkma seçeneğini seçin.

Ayrıca indirebilirsiniz Nox Cleaner Pro v3.9.5 Crack

GOM Player Plus Crack 2.3.78.5343 Seri Anahtarı Ücretsiz İndirme ile [Son]

En Son Temel Özellikler:

 

 • Yavaş bilgisayarlarda akıcı bir video oynatma deneyimi sağlar
 • Gelecek için Üstün Sonuçlar 64 bit bilgisayarlar için optimize edildiğinden, GOM Player Plus Lisans anahtarı ile mümkün olan maksimum video çözünürlüğü ve oynatıcı performansı elde edilebilir.
 • Tam Hizmet Belgeleri GOM Plus Player Varsayılan olarak, seri anahtar AVI, MP4, MKV, FLV, WMV, MOV ve çok daha fazlası dahil olmak üzere en yaygın video dosyası türlerinin tümü ile uyumludur.
  Güçlü Altyazı Yetenekleri OpenSubtitles.org ile birlikte koleksiyonumuz, çok çeşitli altyazıların yüklenmesini, dağıtılmasını ve indirilmesini mümkün kılar. Altyazılarınızın konumu, boyutu ve senkronizasyonu tamamen size bağlıdır.
 • 360 derece video oynatma ile sanal gerçekliği deneyimleyin; sanal ortamda gezinmek için klavye ve fareyi kullanın. – Ön, arka, sol ve sağ görünümler, ekrandan ekrana kaygan bir geçişle – Kullanıcıların YouTube’da 360 videolara göz atmasına ve oynatmasına olanak tanır.
 • Üstün Fonksiyonlar GOM Player Plus Aktivasyon anahtarı video oynatmaktan çok daha fazlasını yapar; A-B tekrarlama, ekran yakalama, Media Player yakalama, oynatma hızı ayarı ve video efektleri gibi bir ton ekstra fonksiyona sahiptir.
 • Bir Codec Bulun Herhangi bir nedenle GOM Player Plus keygen video dosyanızla çalışmazsa, daha yaygın bir video formatı kullanmayı deneyin. GOMPlayer Plus’ın Codec Finder özelliği ihtiyacınız olanı arayacak ve sizi daha fazla bilgi edinebileceğiniz ve indirebileceğiniz bir sayfaya yönlendirecektir.
 • GOM Remote Ağına Katılın GOM Remote, GOMPlayer Plus ile uyumludur. Oynatma, duraklatma ve geri sarma gibi gerekli kontroller dahildir. Bu aynı zamanda dosya açma, arama ve bilgisayarı kapatma gibi daha karmaşık görevleri de içerir.
 • Yavaş bilgisayarlarda akıcı bir video oynatma deneyimi sağlar
 • Herhangi bir ek kod çözücüye gerek yok
 • Çeşitli görüntü görüntüleme seçenekleri (TV, monitör, projektör)
 • DVD’ler için tam destek
 • Video dosyalarını oynatmada sorunlar

Yenilikler?

 • Altyazı çevirisi migliorato per Tarayıcı Açılır Penceresi.
 • Oynatma preview rendering ha fatto un errore.
 • Üst düzey video oynatıcı güncellemeleri ve katma değerli video eklenmesi.
 • Kullanıcının oynatma hızını ve akıcılığını iyileştirme.
 • Kullanılabilecek herhangi bir formatta çok çeşitli medya dosyalarıyla format uyumluluğu.
 • Kullanıcılar kütüphane işlevini paylaşarak ihtiyaç duydukları altyazıları alabilirler.
 • Altyazıların konumu, zamanlaması, yazı tipi boyutu vb. üzerinde değişiklikler yapılabilir.
 • 360 derece video için 360 derece dünyaya hızlı erişim özelliğini kullanabilirsiniz.
 • Videoya farklı perspektiflerden bakın ve ekran geçişlerinden yararlanın.
 • Güçlü arama, oynatma vb. özellikleri sayesinde görüntülemeniz gereken videoları kolayca bulabilirsiniz.
 • destekler.
 • Tam ekrana döndüğünde, oyuncunun pozisyonunda bir hata vardı. Ama, ora tutto andrà bene.
 • Altyazıları SMI formatında otomatik olarak kaydırırken ortaya çıkan sorun giderildi.

Sistem gereksinimleri:

Desteklenen İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10

Gerekli bellek (RAM): 512 MB RAM gerekli.

Gerekli Sabit Disk Alanı: 70 MB boş sabit disk alanı gereklidir.

İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.

Nasıl Kırılır?

 • Yazılım kurulumundan sonra. Şimdi Patch GPP klasörünü açın
 • Patch zip dosyasını çıkarın ve lütfen Patch’i GOM Player Plus kurulum dizinine kopyalayın.
 • Yama dosyasını orada yönetici olarak çalıştırın. Aksi takdirde yama yapılamaz. Patch
 • butonuna tıklayarak yazılımı yamalayın.
 • Hepsi tamam! Zevk almak

Çözüm

Anahtarına sahip GOM Player Plus, çok sayıda gelişmiş özellik ve gezinmeyi basit hale getiren sezgisel bir tasarıma sahiptir. Resmi web sitesinden yazılımı ücretsiz olarak indirebilirsiniz, ancak reklamlar eklenecektir. Nonostante ciò, la versione completa del software premium è disponibile a questo link. anahtar. GOMPlayer Plus’ın Codec Bulucu hizmeti, eksik olanı arayacak ve sizi daha fazlasını okuyabileceğiniz veya eksik kod çözücüyü indirebileceğiniz bir yere yönlendirecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir