ImTOO Video Converter Ultimate 7.8.26 Crack & Serial Key Ücretsiz

ImTOO Video Converter Ultimate Crack With Activation Key PC için Ücretsiz Sürüm indir

ImTOO Video Converter Ultimate 7.8.26 Crack & Serial Key Ücretsiz

ImTOO Video Converter Ultimate Crack, medya dosyalarını AVI, MOV, MP3, WAV ve MP4 gibi birçok formatta kodlamak için tasarlanmış güçlü bir uygulamadır. Cihaz, hem sezgisel hem de anlaşılır bir kullanıcı arayüzü ile donatılmıştır. Dosya tarayıcısını veya sürükle ve bırak yaklaşımını kullanarak video klipleri listeye ekleyebilirsiniz. Ek olarak, veri yığınlarını işleme yeteneğine sahiptir. Sonuç olarak, medya dosyalarını AVI, MOV, MP3, WAV ve MP4 gibi çok çeşitli formatlar arasında kodlamak için kullanılan etkileyici bir uygulamadır.

ImTOO Video Converter Ultimate Full Version Free Download kalite, en boy oranı, kare hızı, örnekleme, ses seviyesi, bit hızı ve kanallar gibi ses ve video ayarlarını değiştirme yeteneğine sahiptir. Ayrıca, şarkı sözlerini ekleme, tümleşik medya oynatıcıyı kullanarak klipleri önizleme ve anlık görüntüleri yakalama seçeneğiniz vardır. Ek olarak, bilgileri değiştirme ve CPU çekirdeği sayısını spesifikasyonlarınıza göre uyarlama olanağına sahipsiniz. Ayrıca, bir ses cd’sini içe aktarma ve segmentleri başlangıç ve bitiş zamanlarını belirterek düzenleme seçeneğiniz vardır.

Imtoo video converter, 150 dosya formatını destekleyen ve 5 kat daha hızlı dönüşüm hızı sunan sağlam bir dönüştürme motoruna sahiptir. ImTOO Video Converter Ultimate Full Setup Download zahmetsiz video dönüştürme sağlayan sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Yazılım, kullanıcıların video dosyalarından hem ses hem de görüntü çıkarmasını sağlar. Görüntüleri birleştirmek ve bir film oluşturmak için ımtoo Dönüştürücüyü kullanın. Ayrıca, videoları birleştirebilir, kırpabilir ve değiştirebilirsiniz. Temel özelliklerinden biri, normal bir videoyu 3D videoya dönüştürme yeteneğidir. Denemek gerekir Freemake Video Converter Crack

ImTOO Video Converter Ultimate hangi formatları destekler?

ImTOO Video Converter Ultimate For macOS MP4, AVI, MOV, MKV, MP3, WAV ve diğerleri gibi yaygın olarak kullanılan formatlar dahil olmak üzere 150’den fazla video ve ses formatıyla uyumludur. Imtoo Converter programının en son yinelemesi, kullanıcıların standart videolardan üç boyutlu videolar oluşturmasını sağlar. Bu yazılım, iPad, iPod, iPhone, Apple TV, Google Android telefonlar, PSP, PS3, NDS, Wii, BlackBerry telefon, iRiver ve Creative Zen dahil olmak üzere çok çeşitli multimedya cihazlarında oynatılmak üzere herhangi bir ses ve video dosyasını dönüştürmek için çok yönlülük sağlar.

ImTOO Video Converter Ultimate Serial Key Free 2024 video, müzik ve animasyonlu grafikleri değiştirmenize ve dönüştürmenize olanak tanıyan kullanıcı dostu bir yazılımdır. Videoları dönüştürmede üstün olan birinci sınıf bir yazılımdır. H.264 / MPEG-4 AVC, AVCHD (*.m2t’ler, *.mts), MKV, HD WMV, MPEG2/MPEG-4 TS HD. Ayrıca, videoları yüksek çözünürlükten standart çözünürlüğe dönüştürebilir ve ayrıca AVI, MPEG-4, WMV, DivX ve H.264 / AVC dahil olmak üzere çeşitli genel video formatları arasındaki dönüşümü destekler. Ayrıca, kullanıcıların videolardan ses ve resim çıkarmasına olanak tanır.

Ek olarak, görüntüleri kullanarak bir video oluşturabilir ve birleştirme, kırpma, düzenleme ve bölme için çok yönlü özelliklerden yararlanabilirsiniz. Yüksek Tanımlı (HD) video kodlama ve kod çözmenin kullanılması, HD video oynatıcılar için görsel olarak etkileyici Yüksek Çözünürlüklü videoların elde edilmesini sağlar. ImTOO Video Converter Ultimate Crack Download For Windows herhangi bir video veya ses dosyasını iPad, iPod, iPhone, Apple TV, Google Android telefonlar, PSP, PS3, NDS, Wii, BlackBerry gibi birçok multimedya cihazında oynatılabilmesi için dönüştürme yeteneğine sahiptir. telefon, iRiver ve Creative Zen. Alternatif bir uygulama da kullanabilirsiniz Allavsoft Video Downloader Converter Crack

ImTOO Video Converter Ultimate 7.8.26 Crack & Serial Key Ücretsiz

ImTOO Video Converter Ultimate Full Free 2024’ün Ana Özellikleri:

 • Videolar için 3D Dönüştürücü. ImTOO Video Converter Ultimate Full Version bir dizi 2D video formatını 3D filmlere dönüştürmenize olanak tanır. 3D filmleri farklı formatlarda da dönüştürebilir. (Not: 3D videoları görmek için bir monitör veya TV ve 3D gözlük gerekir.)
 • HD Videolar için Dönüştürücü. AVI, HD MPEG2, HD MPEG2 TS, HD MPEG4, HD WMV, HD VOB, HD ASF, H.264/MPEG-4 AVC, AVCHD (*.m2t’ler, *.mts), MKV, HD WMV ve MPEG2 / MPEG-4 TS HD, kodlanabilen ve kodu çözülebilen HD video örnekleridir.
 • Hepsi Bir Arada Video Dönüştürücü. Diğer video formatlarının yanı sıra MP4 ve AVI ile WMV ve H.264 / AVC, DivX, MP4, MKV, RM, MOV, XviD, 3GP ve FLV arasında dönüştürme yapın.
 • Ses için Dönüştürücü ve Çıkarıcı. Ses dosyalarını MP3, WMA, WAV, RA, M4A ve diğer formatlar arasında dönüştürün; Videolardan ses çıkarın (örneğin, avı’yi MP3’e dönüştürün); CD’leri müzik dosyalarına kopyalayın; ve kayıpsız sesleri dönüştürün.
 • Video Oluşturucu ve Resim Çıkarıcı. Bir videodan toplu olarak JPG, PNG, GIF ve BMP resim formatlarını ayıklayarak resimlerinizi desteklenen herhangi bir HD / SD video dosyasına dönüştürebilirsiniz.
 • Multimedya Cihazı Video Dönüştürücü. Müzik ve video dosyalarını dönüştürün, ardından iPod’lar, iPad’ler, iPhone’lar, Apple TV’ler, psp’ler, PS3, Zunes, Xbox’lar, NDS, Wiis, pmp’ler, cep telefonları, Google gibi çeşitli cihazlarda keyfini çıkarın
 • Video Kesme Makinesi ve Marangoz. Eğlenceli bir video yapmak için birkaç fotoğraf veya videoyu bir araya getirin ve aralarına geçişler ekleyin. Hatta bir videoyu kırpabilir ve gerekirse yeni bir video yapmak için bölümleri birleştirebilirsiniz.

Yeni Güncellemeler?

 • Medya dosyalarını AVI, MOV, MP3, WAV ve MP4 dahil olmak üzere çeşitli biçimlerde kodlayabilen etkileyici bir program.
 • sezgisel, kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü ile donatılmıştır.
 • Video klipler bir dosya tarayıcısı kullanılarak listeye bırakılabilir veya listeye alınabilir.
 • Ayrıca, toplu işlem desteklenir.
 • ImTOO Video Converter Ultimate Activation Key bit hızını, kanalları, örneklemeyi, kaliteyi, en boy oranını, kare hızını, ses yüksekliğini ve ses ve videonun diğer yönlerini ayarlamanızı sağlar.
 • Entegre medya oynatıcıda fotoğraf çekmek, şarkı sözleri eklemek ve klipleri önizlemek de mümkündür.
  CPU çekirdek sayısını değiştirebilir ve meta verileri değiştirebilir.
 • Ek olarak, başlangıç ve bitiş zamanlarını belirleyerek bir ses CD’si yükleyebilir ve segmentleri kırpabilir.

[Sıkça Sorulan Sorular]

ImTOO Video Converter Ultimate, filmleri belirli cihazlarda çalışacak şekilde değiştirebilir mi?

Evet, ImTOO Video Converter Ultimate birçok farklı cihaz için hazır ayarlara sahiptir. Bu, videoları akıllı telefonlarda, tabletlerde, oyun konsollarında ve medya oynatıcılarda en iyi şekilde çalışacak şekilde dönüştürmeyi kolaylaştırır.

ImTOO Video Converter Ultimate altyazılarla ve birden fazla ses parçasıyla çalışır mı?

Evet, kullanıcıların videolarına altyazı ve birden fazla ses parçası eklemelerine olanak tanır. Kullanıcılar ayrıca videolardan ses parçaları alabilir ve bunları farklı ses biçimlerine kaydedebilir.

ImTOO Video Converter Ultimate’ı kullanmak ne kadar zor?

Evet,ImTOO Video Converter Ultimate Free, işleri basitleştiren kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Kullanıcılar, gezinmesi kolay ve anlaşılması kolay ayarlara sahip olduğu için yazılımla hızlı bir şekilde ilgilenebilirler.

ImTOO Software Studio, ImTOO Video Converter Ultimate’ı ne sıklıkla destekler ve günceller?

Evet, ImTOO Software Studio, iyi çalışmasını ve düzenli olarak güncellemesini sağlamayı taahhüt eder. Ayrıca teknik yardım da sunacaklar. Kullanıcılar hızlı bir şekilde yardım almaya ve en yeni özellikleri ve değişiklikleri kullanmaya güvenebilirler.

Serial Keys 2024:

VGFYUIJFHCGYTFCVGSYHUIDJUHYGTFYH

GFTYUIJHUYGTR54ESXDCFTGYU8IEDFGG

Sistem Gereksinimleri:

 • Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 ve 10
 • Bellek (RAM): En az 1 GB gereklidir.
 • Sabit Disk Alanı 40 MB boş alan gerektirir.
 • İşlemci: Herhangi bir sonraki model Intel çift çekirdekli işlemci.

Nasıl Kırılır?

 • Yazılımı almak için aşağıda verilen bağlantıya tıklayın.
 • Dosyayı WinRAR kullanarak ayıklayabilirsiniz.
 • Başlamak için programı başlatın.
 • Serial Keys birlikte verilen alanı doldurun.
 • Yazılım, etkinleştir düğmesine tıklayarak kurulabilir.
 • Her şey kuruldu.
 • İşte karşınızda özgür yazılım.

Download Link

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir