Pepakura Designer 5.0.18 Crack İle Product Key Buradan indirin 2024

Pepakura Designer 5.0.18 Crack İle Activation Key İndirmek

Pepakura Designer Crack, 3B nesnelerden 2B desenler oluşturmanıza olanak tanıyan güçlü ancak kolay bir uygulamadır. İşlemin basitliğinin bir sonucu olarak, kalıp oluşturmak karmaşık değildir. Bundan sonra, deseni uygun gördüğünüz şekilde değiştirmenize izin verilir. uygulamasını başlatmak için dosyayı menüden seçin veya birincil pencereye sürükleyip bırakarak [Dosya] – [Aç] öğesini seçin.

Pepakura Designer 5.0.18 Crack İle Product Key Buradan indirin 2024
Pepakura Designer 5.0.18 Crack İle Product Key Buradan indirin 2024

Pepakura Designer Full Version tarafından 2D görüntü olarak üretilen desenleri yazdırmaya ve kaydetmeye ek olarak, kullanıcılar bunları dağıtma yeteneğine de sahiptir. Bu noktada, kağıt kreasyonlarınızı tasarımda geliştirmekte özgürsünüz. Pepakura teknolojisi, 3D CG yazılımı ile üretilen 3D modellerin dijital alanın somut ortamına dahil edilmesini sağlar. Özel bir izleyici olan Pepakura Viewer’a ücretsiz Pepakura Designer web sitesi üzerinden erişilebilir.

Pepakura Designer Portable, 3B model verilerini entegre ederek benzersiz kağıt zanaat modellerinin oluşturulmasını kolaylaştırır. Kağıt desenleri oluşturmak için özel uzmanlığa gerek yoktur. Basitçe söylemek gerekirse, bir 3D model oluşturmalısınız. Açılabilir 3D modeller oluşturmak için harici geliştiriciler tarafından geliştirilen 3DCG yazılımı kullanılabilir. Onun tarafından oluşturulan desenler yalnızca yazdırılabilir ve 2B görüntüler olarak depolanamaz, aynı zamanda başkalarına da dağıtılabilir.

Pepakura Designer 5.0.18 Crack İle Serial Key tam versiyon

Pepakura Designer Torrent, diğerlerinin yanı sıra 3DS, DXF, MQO ve LWO dahil olmak üzere çok çeşitli 3D model dosya formatlarıyla uyumludur; tam liste programın resmi web sitesinde mevcuttur; Kendi kendini açıklayıcı olduğuna inanıyorum. Dikkatinizi, programın 3D modeller üretme yeteneğinden yoksun olduğu ve bir model bilgi düzenleyicisi içermediği gerçeğine çekmek istiyorum. Yine de geliştiriciler bir çeviri aracı kullanmamızı tavsiye ediyor.

Pepakura Designer For Mac, kağıt görüntülerin ruh çekirdeğinize uyması için bir ihtiyaç olabilir. Ayrıca, söz konusu 3D CG modellerinin bağlanmasına izin verir. Ayrıca, Pepakura Anahtar Kodu, 3B modellerden yararlanarak istemciler için zahmetsiz arşiv erişimini kolaylaştırır. Açıldıktan sonra 3D kayıt görüntülenmelidir. Yayına giren formun bir sonucu olarak örnek bir yanıt oluşturulacaktır. Vector Magic Crack  kişiselleştirilmiş menüsü iki anket seçeneği sunar. Nihai ürünün adı ve başlığı, bölüm ve sayfa numaralarıyla aynı şekilde iki boyutlu bir görünümde sunulabilir. Bu yazılım, kullanarak otantik bir kağıt sanatı eseri üretmenizi sağlayarak her öğeyi değiştirmenize olanak tanır.

Açılmamış bir 3D nesnenin şekli, Pepakura Designer Full Crack’te bir düğmeye basılarak oluşturulur. Pepakura Designer, düzen düzenleme araçlarının temel bir koleksiyonudur. Kaydırma, Döndürme, Birleştirme / Ayırma Bileşenleri ve Kanat Ekleme araçları, düzenlemenizin estetiğini geliştirmenize yardımcı olabilir.Pepakura Designer Etkinleştirme Kodu, kağıt modeli oluşturmayı basitleştirir.

Pepakura Designer 5.0.18 Crack İle Product Key Buradan indirin 2024
Pepakura Designer 5.0.18 Crack İle Product Key Buradan indirin 2024

temel özellikler:

 • Ayar Sayfasının Boyutları
  A4 kağıt, yaygın olarak kullanılan yazıcıların çoğunluğu tarafından kullanılan standart boyuttur; Pepakura Designer Tam Sürümü, varsayılan olarak bu boyutu kullanacak şekilde önceden yapılandırılmıştır. Farklı bir kağıt boyutu kullanmak istiyorsanız, lütfen sırasıyla [Dosya] – [Yazdırma yapılandırması] (fiziksel boyut) ve [Dosya] – [Yazdırma ve kağıt yapılandırmaları] (Ambalaj Tasarımcısı] parametrelerindeki boyutlarda gerekli ayarlamaları yapın.
 • Açılmaya doğru ilerleme
  3B modelin görüntülenmesini başlatmak için araç çubuğundan [Aç] seçeneğini belirleyin. Sorunsuz bir açılış deneyimi sağlamak için, Aç simgesini seçmeden önce [Otomatik] seçeneğini önceden seçin. Açılmamış iki boyutlu desenler artık gözlemlenebilir.
 • Editoryal prosedür
  Düzenli düzenleme modunu kullanarak, modellerde aşağıdaki değişiklikler yapılabilir: metin ekleme, kaplamaları değiştirme veya bölümleri yeniden yerleştirme ve döndürme. Sağ tıklayarak, kullanıcı düzenleme moduna hızlı bir şekilde geçmelerini sağlayan bir içerik menüsüne erişebilir.
 • Baskı uygulaması
  [Dosya] etiketli menüden [Yazdır] öğesini seçin. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, [Dosya] – [Yazıcı Yapılandırması] penceresindeki parametreleri değiştirmeniz gerekebilir.
 • Rezerv inşa etmek
  [Dosya] – [Farklı Kaydet] öğesini seçerek, katlama belirlenen dosyaya kaydedilebilir. Şu anda, oluşturulan DXF dosyaları uzunluk birimi ile ilgili bilgileri içerir.
  Parça seçimi için bir alan belirtirken, çalışırken [Shift] veya [Ctrl] tuşunu basılı tutarak ek parça seçimleri yapmak artık mümkün.

ne var ne yok?

 • Daha hızlı bir ekran işlemi
 • SVG vektör formatı uyumluluğu
 • Katlama açılarının çizimi
 • Yüksek çözünürlüklü fotoğraflar
 • Yakın zamanda entegre edilmiş Pepakura görüntüleyici
 • Güçlendirilmiş birlikte çalışabilirlik DXF dönüşü
 • Ek hata düzeltmeleri ve geliştirmeleri

Pepakura Designer 5.0.18 Crack İle Product Key Buradan indirin 2024

Sistem Gereksinimleri:

 • Platform Uyumluluğu: Windows XP, Vista, 7/8, 8.1 ve 10.
 • 512 MB RAM kapasitesi
 • HDD: Sabit diskin kapasitesi 100 mb’dir.
 • Minimum sistem gereksinimi bir Intel 4’tür

Nasıl Kırılır?

 • (En önemlisi, internet bağlantısını kesin).
 • Kurulumu kullanarak Pepakura Designer’ı ayıklayın ve yükleyin.
 • Şimdi programı başlatın ve “Yardım” ı ve ardından “Anahtar Kodu Gir” i seçin (Keygen kullanılarak bir anahtar
 • kodu oluşturulabilir).
 • Güncellemeleri asla yüklemeyin; bunun yerine yazılımı güvenlik duvarınız üzerinden engelleyin!
 • Bitti; Şimdi Pepakura Designer Tam Sürümünün tadını çıkarabilirsiniz.

Ayna

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir