PhoneRescue 7.9 Crack & Activation code [Ücretsiz-2024]

PhoneRescue 7.9 Crack With License Code Mac için Ücretsiz indir

PhoneRescue 7.9 Crack & Activation code [Ücretsiz-2024]

PhoneRescue 7.9 Crack, iMobie Inc. tarafından geliştirilen veri kurtarma ve iOS sistem onarımı amacıyla tasarlanmış bir uygulamadır. Amacı, iPhone’lar, iPad’ler ve iPod’lar gibi iOS cihazlarından yanlış yerleştirilmiş veya silinmiş verileri kurtarmanın yanı sıra Apple logosuna takılmak, siyah bir ekranla karşılaşmak ve bir önyükleme döngüsüyle karşılaşmak gibi tipik iOS sistem sorunlarını çözmektir. Bu özellik, kullanıcıların seçilen dosyaları almasına ve verilerin üzerine yazma tehlikesini azaltmasına olanak tanır. Bu yazılım, Google, Samsung ve diğerleri gibi birçok tanınmış şirketten verileri verimli bir şekilde almak için özel olarak tasarlanmıştır.

PhoneRescue Crack For Mac 2024 sürekli güncellenecek değerli bir araçtır. Apple iPhone’unuzu geri yüklemenizi ve veri dosyalarınızı almanızı sağlar. Bu cihaz, bir Apple iPhone’da biriken olayları alma özelliğine sahiptir. Bu süreç, sonsuz miktarda bilginin istikrarını sağlar. Kalıcı olarak kaybolduğuna inanılan bir Resim Akışının ve Mesajın geri yüklenmesi, i-tunes’ta bir yedekleme oluşturularak sağlanabilir. Yardım sunacak ve kaybolan verileri alacaktır. Tüketici, program bilgilerini, ses, video ve verileri meşru bir dosya biçiminde tespit etmeye çalışır.

PhoneRescue  Activation Code, içeriğinde herhangi bir değişikliğe neden olmadan bir mobil cihazdan silinen verileri alabilir. Bu program, Android telefonlar ve tabletler de dahil olmak üzere çok çeşitli cihazlarla uyumludur. Bu teknoloji, ses, video ve metin dosyası formatlarını kapsayan çeşitli veri biçimlerinin alınmasını kolaylaştırır. Bu program, mobil cihazda depolanan verilerin güvenliğini etkilemez. Bu nedenle, bu program kapsamlı veri güvenliği sunma yeteneğine sahiptir. Bu uygulama, kullanıcıların akıllı telefon cihazlarından silinen verileri verimli bir şekilde almalarını sağlar. Hem iOS hem de kablosuz cep telefonlarını kapsayan çok çeşitli cihazlarla birlikte çalışabilirlik sergiler. Ayrıca indirebilirsiniz Wondershare Filmora Crack

PhoneRescue nedir?

Aktif olarak sistem performansının düşmesine neden olan uygulamaları devre dışı bırakma özelliğine sahiptir. iPad cihazları için özel olarak tasarlanmış çok çeşitli güç kaynakları sunan kapsamlı bir yazılım uygulamasıdır. Bu enstrüman, olağanüstü dengesi ve ayırt edici özellikleri ile tanınır. PhoneRescue Crack With License Code dosyalarınızı kolayca izlemenizi ve yönetmenizi sağlayan bir veri kurtarma uygulamasıdır. Bu, Android ve iOS cihazlarından veri almak için tasarlanmış, ekstra ve gelişmiş işlevler sunan ücretsiz bir programdır. Şirket, bilgi güvenliğini sağlamak için geniş bir yelpazede gelişmiş ekipman sunmaktadır.

PhoneRescue Full Activation Key, kullanıcı tarafından cihazdan yanlışlıkla silinen tüm verileri ve yanlış bir şifre nedeniyle kaybolan verileri kurtarma yeteneğine sahiptir. Ayrıca, kullanıcıların veri kurtarma işlemine devam etmeden önce kurtarılabilecek verilerin önizlemesini incelemelerini sağlar.  Bu yazılımın veri kurtarma başarı oranı, resimler, metinler ve videolar gibi kayıp verileri almak için hızlandırılmış algoritmalar kullanması nedeniyle diğer uygulamalarınkinden üstündür. Veri kurtarma başarı ile sağlanabilir. Bu uygulama hem kullanıcı dostu hem de güvenlidir, verilerin yetkisiz erişimden güvenli bir şekilde kurtarılmasını garanti eder ve kullanıcının kişisel bilgilerini korur. Kullanıcı arayüzü son derece sezgiseldir ve tüm telefon kullanıcıları tarafından erişilebilir.

PhoneRescue Crack Free Download 2024, müşterilerin Apple akıllı telefonlarında ve tabletlerinde yanlış yerleştirilmiş verileri kurtarmalarını sağlayan gelişmiş son teknoloji araçlar sunar. Akıllı telefon şarjı, çağdaş yüksek güçlü paket teknolojisi ile kolaylaştırılmıştır. Bu son derece etkili araç, zararları düzeltme ve kaybolmuş olabilecek tüm verileri veya önemli bilgileri kurtarma yeteneğine sahiptir. Bu program aynı zamanda görüntülerin ve videoların alınmasını da kolaylaştırır. Mobil cihazlar, fotoğrafları ve kritik bilgileri etkin bir şekilde koruyan çok çeşitli gelişmiş yerleşik özellikler ve kodlanmış programlarla donatılmıştır. Verileri herhangi bir ikincil depolama aygıtında depolar. Nihai kurtarmadan önce, belirli dosyaları önizleme seçeneğiniz vardır. Siz de beğenebilirsiniz Brorsoft Video Converter Crack

PhoneRescue 7.9 Crack & Activation code [Ücretsiz-2024]

PhoneRescue Tam İndirmenin Özellikleri:

Kullanılabilirliğini ve işlevselliğini geliştirmek için bir dizi seçenek sunar:

Kolayca gezilebilir arayüz:

 • Teknik bilgiye ihtiyaç duymadan, kullanıcı dostu tasarımı sayesinde tüketiciler onu kolayca keşfedebilir ve çalıştırabilir.

geniş cihaz uyumluluğu:

 • PhoneRescue With Crack, iPhone’lar, iPad’ler ve iPod’lar gibi çok çeşitli iOS cihazlarını ve çok sayıda iOS sürümünü destekleyerek piyasadaki akıllı telefonların çoğuyla uyumluluk sağlar.

Rehabilitasyon için uyarlanabilir seçenekler:

 • Esnek kurtarma seçenekleriyle kullanıcılar, iCloud yedeklemelerinden, iTunes yedeklemelerinden ve iOS cihazlarından kaybolan verileri alabilir ve verilerini geri almaları için onlara çeşitli alternatifler sunar.

güvenli ve güvenli prosedür:

 • Kurtarma işlemi sırasında kullanıcı verilerini korumak için en son şifreleme tekniklerini kullanır ve tüketicilere bilgilerinin güvenli olduğuna dair bir fikir verir.

En Son Temel Özellikler:

 • İhtiyacınız olanı almanızı garanti etmek için çeşitli yollar arasından da seçim yapabilirsiniz.
  Bir kullanıcı mesajlarını, kişilerini veya takvimlerini yanlışlıkla silerse, PhoneRescue Download bunları güvenilir bir şekilde geri yükleyebilir.
 • Denetimsiz bir yaklaşım kullandığımız için kurtarma prosedüründe önemli telefon verilerinizin hiçbirinin kaybolmayacağını garanti ediyoruz.
 • Daha da fazla veri kaydedebilirsiniz, ancak ekran artık daha fazla giriş için devre dışı bırakılmıştır.
 • Phone Rescue, tek bir tıklamayla telefonunuzun kilidini güvenli ve hızlı bir şekilde açarak cihazınıza tam erişimi geri yükleyebilir.
 • Verilerinizi kaybetme ya da parlama konusunda asla endişelenmenize gerek yok çünkü en son teknolojiyi kullanarak tüm verileri yerel olarak cihaza kaydediyoruz.
 • İnsanlık tarihindeki en yüksek IQ’ya sahip veri kurtarma uzmanı
 • Sadece kaybolan bilgileri geri yüklemekle kalmayacak, aynı zamanda tüm süreci ilgili herkes için eğlenceli hale getirecek ve en çılgın hayallerinizin ötesinde sonuçlar üreteceğiz.
 • iPhone ve diğer iOS cihazları için en iyi ve en eksiksiz veri kurtarma uygulaması.
 • Verilerinize daha fazla zarar verme riski olmadan verilerinizi geri alın. Kendinize inanın.
 • Başarılı olun: İhtiyacınız olan her şeyi alın.
 • Tüm verilerinizi geri yüklemek üç tıklamadan fazla sürmez ve sıfır bilgisayar uzmanlığı gerektirir.
 • Kayıp verilerinizi ve dosyalarınızı kısa sürede ve tamamen orijinal olarak nasıl geri getirebileceğinizi öğrenin.

PhoneRescue için başvurular

iOS sistem sorunlarını gidermek ve kayıp verileri almak için çeşitli durumlarda kullanılabilir:

 1. Kazayla silindi: Kazayla silmiş olsanız bile kaybolan fotoğraflarınızı, metinlerinizi veya diğer dosyalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde geri almanıza yardımcı olabilir.
 2. Sistem çöküyor: PhoneRescue Crack Free, iOS sisteminizi düzeltmenize ve çöküp Apple logosuna veya siyah bir ekrana takılırsa cihazınızı normale döndürmenize yardımcı olabilir.
 3. Kaybolan veya çalınan öğeler: iOS cihazınızı kaybederseniz veya çalınırsa, önemli verileri cihazınızdan veya yedeklemelerinizden geri almanıza yardımcı olabilir, böylece önemli hiçbir şeyi kaybetmezsiniz.

Activation code 2024:

vcHL68qhlOv-vUXL0MfUsqtl-gBN1G5ABm
QV7YszwwYn1-meUoRdeQ4-43FugO0NJAtV

Neler Yeni?

 • Yeni iOS 11.1’i destekledi
 • En son iTunes destekledi
 • iCloud yedeklemeleri
 • PhoneRescue’da şifreli yedeklemelerin işaretini kaldırma desteklenir
 • Bununla, tüm verilerinizi birkaç saniye içinde kurtarabilirsiniz.
 • 29 farklı iOS verisi formuna sahiptir ve tüm bu verileri analiz eder.
 • Ayrıca dosya veya klasörlerin tek tek taranması için özellikler sunar.
 • Farklı veri klasörleri ve dizinlerinin seçimi için özel seçenekler.
 • Birçok farklı uygulama verisini geri yüklemek için en son tekniklerin tümüne sahiptir.

Sistem gereksinimleri:

 • 2.4 GHz işlemcili Pentium 4.
 • 100 MB’a kadar boş disk alanı.
 • Hızlandırılmış 3D grafik kartı.
 • Minimum 512 MB RAM.
 • 1024×768 Çözünürlük.
 • Apple aygıt sürücüsü.

Nasıl kurulur?

 • Başlamak için PhoneRescue 7.9’u yükleyin. Sağlanan köprü üzerinden anahtarları kırın.
 • Daha sonra yapılandırın.
 • Uygulamanızın internet bağlantısını kesin.
 • Bunu takiben, herhangi bir etkinleştirme kodunu kullanarak etkinleştirin.
 • Hemen hemen her şey gerçekleştirilir.
 • Onunla iyi eğlenceler!

Çözüm

PhoneRescue Crack 2024 afferma che perdere i propri dati è spiacevole e transitorio. Questo scritto magico ti consentirà anche di recuperarlo. Data protetta, quindi un solo kullanıcı può accedere an esso. TelefonRescue Torrent en iyi yazılım sistemidir. Video, müzik, sesli müzik ve çok daha fazlasını kurtarabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir