Z Survival APK v1.9.16 Torrent + Unlimited Money Ücretsiz

Z Survival APK v1.9.16 Torrent Android için Son Gün hayatta kal:

Z Survival APK v1.9.15 Torrent + Unlimited Money Ücretsiz

Z Survival APK Torrent roguelike oynanışa sahip bu aksiyon-macera oyununda ölümsüzlerin geride bıraktığı bir kozmosu araştırıyor. Zombiler tarafından ele geçirilen kıyamet sonrası bir dünyada yaşamak, akıllı telefonlarımızda oynanabilen bu oyunun amacıdır. Esasen bir hayatta kalma simülasyonu olan oyunda ilerlemek için oyuncunun hayatta kalmak için gerekli yetenekleri edinmesi ve zombi istilasının sunduğu tehlikelerle isteyerek şiddetle teşvik edilir. Oyunun amacı, hareket etmeyi asla bırakmayan ezici sayıda zombiye karşı yüzlerce silahla ateş etmektir.

“Survival APK Patch Key” oyuncuları, ulaşılması zor hedefleri olan hikaye odaklı bir yolculuğa çıkarlar. Zombi istilasının nedenlerini ve dünyanın kaosa dönüşme yollarını keşfeden oyuncular, yaşamları için savaşmalıdır. Bu oyunun hayatta kalma ve korku unsurlarını harmanlama şekli, oyunculara gerçekçi ve sürükleyici bir zombi kıyamet deneyimi yaşatıyor. Oyundaki hareketli ekipman seçenekleri nedeniyle oyuncular yaratıcılıklarını ve taktiklerini kullanabilirler. Elleri alet ve silahlarla dolu olarak kendilerini zombilere karşı savunabilir ve barınakları koruyabilirler. Hayatta kalmak, iyi kaynak yönetimi ve önleyici tehdit planlaması gerektirir.

You May Also Download: Angry Birds Friends Torrent

Hayatta Kalma Z’de kaç Seviye Var?

Gelişmelere ve oyun uzantılarına bağlı olarak, “Survivor Z for Android” farklı seviyelerde olabilir. En son güncellememden itibaren, genellikle her biri oyunculara oyun boyunca gittikçe daha fazla zorluk sunan birkaç seviye veya aşama vardır. Bununla birlikte, oyunun sürümü ve yükseltmeleri, seviyelerin kesin miktarını etkileyebilir. Bu akıllı telefon oyununun amacı, zombilerin istila ettiği kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalmaktır. Neredeyse bir hayatta kalma simülasyonu gibi oynanan oyunda ilerlemek için oyuncudan hayatta kalmak için gereken becerileri kazanması ve zombi istilasının sunduğu tehlikeleri alması istenir. Hiç dinlenmeden durmadan ateş edeceksin.

Kıyamet sonrası oranlarda bir zombi salgınından önce, dünya sakin ve tatmin edici bir yerdi. Korkunç zombi salgını aniden patlak verdiğinde kendini her yere yaydı ve insanların çoğunu kısır zombilere dönüştürdü. Z Barınağı, kişinin gidip yaşayabileceği bir yer gibi görünüyor, ama aynı zamanda varlığı için tehlikeler ve risklerle dolu. Her halükarda, zombilerin, açlığın, susuzluğun ve soğukluğun hayatınız için tehlike oluşturmasına rağmen, yaşama şansına sahip olmanın tek yolu yaşayabilmektir.  Archero gibi diğer tanınmış Android roguelike’lerin aksine, bu oyunun içinde ek odalar bulmak için büyülü kapılardan geçmek zorunda kalmayacaksınız.

Survivor Z’de ise bu 3D ortamın çeşitli bölgelerine ulaşmak için sonsuz sayıda kanalizasyonun derinliklerine inmeniz gerekecek. Ayrıca, diğer kurtulanlar da bu acımasız zombi dünyasında düşmanlarınız olabilir. Survivor Z, oyunun ilk birkaç aşamasında kullanmanız için size yalnızca birkaç tabanca sağlayacaktır; Ancak oyun daha gelişmiş silahlar elde edebileceksiniz. Ekranın alt kısmındayken, herhangi bir durum için her zaman en uygun ateşli silahları seçme şansına sahip olacaksınız. Bu şekilde, size doğru giden tüm zombilerin ilerlemesine son vermek için çok daha bir zamanınız olacak. Android için Survivor Z apk’sını indirerek bu heyecan verici aksiyon oyununu oynayabilirsiniz.

You May Also Download:  Plants Vs Zombies Garden Warfare For PC

Z Survival APK v1.9.15 Torrent + Unlimited Money Ücretsiz

En Son Temel Özellikler:

 1. Silah Zombileri: Kendinizi canlandırıcı zombi hayatta kalma oyunlarına bırakın. Reaksiyon süreleri hayatta kalmanız için çok önemlidir. Birkaç seviyeyi keşfedin, zombileri durdurmak için stratejik hareketler kullanın ve üssünüzü saldırılardan koruyun!
 2. Ganimet Hasadı: Zombi oyunlarında hayatta kalmak için paraya dönüştürülebilecek silahlar, nakit paralar, kafatasları, ekipman biletleri ve diğer eşyalarla dolu yağma kutuları, sandıklar ve raflar her seviyede bol miktarda bulunur.
 3. Farklı Silahların Kilidini Aç: Zombileri öldürmek için zombi oyunlarında seviye atlarken, temelden Destansı silahlara geçin. Zombi hayatta kalma oyunlarında amansız yürüyüşçüler saldırısına karşı saldırı gücünüzü artırmak için donatmak, birleştirmek veya hayatta kalmak için yükseltin.
 4. Ekipmanların Birleştirilmesi ve Geliştirilmesi: Zombi hayatta kalma karakterinizi geliştirmek ve zombileri ele geçirmek için rol yapma oyunlarına benzer donanımlar edinin. Kıyamet sonrası toplumda hayatta kalmanızı garanti altına almak için parçaları Temelden Destana yükseltin ve birleştirin ve zombi oyunlarına hazır olun.
 5. Zombi Patronlarını Yok Et: Z Survival APK v1.9.16 oyun kaleniz için ek öğeler almak için öncekinden daha sert zombi canavarlarıyla savaşın. Geliştirilmiş araçlarınızı ve yeteneklerinizi kullanarak onları yok edin, harika ödüller kazanın ve zombi hayatta kalma oyunlarını kazanın.

Önemli Oyuncular Z Hayatta Kalma APK?

 • “Z Survival” APK bir oyun başlığıdır ve bir spor kulübünün veya organizasyonunun “önemli oyunculara” sahip olacağı şekilde “önemli oyunculara” sahip değildir.” Z Survival” daki katılımcılar bunun yerine “oyuncular” olarak anılacaktır. Oyuncular oyunu indiren ve oynayan kişilerdir. Oyuncu topluluğuna katkıda bulunmanın yanı sıra, oyun çerçevesinde katılabilir, taktik alışverişinde bulunabilir veya birbirleriyle rekabet edebilirler.

Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Android 4.4 veya üzeri
 • 1,5 GHz veya daha yüksek hızda çalışan dört çekirdekli bir işlemci
 • En az 2 gigabayt RAM
 • Depolama: en az bir gigabayt (GB) boş alan,

Nasıl Kırılır?

 • Z Survival APK dosyasını alın ve kurulumu çalıştırın.
 • Akıllı telefonunuzun ayarlarında, bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme seçeneğini etkinleştirin.
 • Yükleme prosedürüne başlamak için indirilen APK dosyasını açın.
 • Hesabınızı etkinleştirmeniz çok önemlidir.
 • Uygulamalarla ilgili her şey ayarlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir