Windows 10 Pro Crack Product Key Generator 2024 Ücretsiz

Windows 10 Free Download 32-bit with Crack Full Version

Windows 10 Pro Crack Artı Ürün Anahtarı Tam Sürüm {2023}

Windows 10 Pro Crack iş ve profesyonel müşteriler için kullanılır ve Windows 10 Home’a özellikler ve yetenekler ekler. Bu Windows 10 Pro, hem ev hem de iş kullanıcıları için çalışacak şekilde yapılmıştır. Windows 10 Home ve Pro’da da aynı avantajlar var. Bitlocker, özel bilgilerin güvende tutulması gereken yerlerde çok önemli olan bilgileri sabit sürücünüzde saklar. Bu ile bir Etki Alanına katılabilir ve şirket ağına ulaşmak için uzaktan giriş yapabilirsiniz.

Windows 10 Crack Product Key, genellikle Windows 10’un üstün sürümü olarak kabul edilir. Windows 7 Professional ve Windows XP Professional’a benzer şekilde, Windows 10 Professional profesyoneller ve küçük işletmeler için çok uygundur. Windows 10’un Pro sürümü, Etki Alanına Katılma, Grup İlkesi Yönetimi, BitLocker, Atanmış Erişim, Uzak Masaüstü, İstemci Hyper-V ve Doğrudan Erişim gibi gelişmiş ağ ve güvenlik özelliklerini içerir.

Ayrıca indirebilirsiniz: Wise Care 365 Pro Crack

Windows 10 Pro Crack Download (Keygen + Activator)

Başlıca yeniliklerinden biri, Windows 10’de bulunmamasından sonra Başlat menüsünün geleneksel masaüstüne yeniden getirilmesidir. Bu sayede, yüklü uygulamalarınızın çoğuna rahatça gidebilir ve Metro masaüstündeki ‘Canlı Döşemelere’ erişebilirsiniz. Windows 10 Crack Cmd Mağazası programlarının klasik olanlarla entegrasyonu, her ikisinin de Windows platformunda aynı anda kullanılmasını sağlayacaktır.

Windows 10 Crack Code Uzun zamandır beklenen bir diğer özellik de çok sayıda sanal masaüstünde aynı anda çalışabilme özelliğidir. ‘Görev Değiştirme’ özelliğinin kullanıma sunulması, farklı pencereler arasında kesintisiz geçiş sağlayarak kullanılabilirliği önemli ölçüde artırdı, böylece birçok yazılım uygulamasının eşzamanlı kullanımını kolaylaştırdı. Bu özellik, bir iş ortamında tutarlılığı ve güvenliği sağlamak için çok önemlidir.

Windows 10 Professional Activation Key Free İndirmek 2024

Windows 10 Pro Keygen, verilerinizi korumak amacıyla tüm sabit sürücünüzün şifrelenmesini sağlayan bir disk şifreleme işlevi olan Bitlocker’a sahiptir. İşlevselliğe Windows 10 Home edition’da erişilemez. Windows 10 Pro, kullanıcıların Uzak Masaüstü işlevlerini kullanmalarını sağlayarak bilgisayarlarına farklı bir cihazdan bağlanmayı kolaylaştırır, böylece bilgisayarlarına uzaktan erişimi basitleştirir.

Crack Win 10 e, uzak Masaüstü’nü kullanan diğer bilgisayarlarla bağlantı kurma yeteneğine sahiptir, ancak uzak masaüstü oturumları için ana bilgisayar olarak işlev görme yeteneğinden yoksundur. İşte Windows 10 Pro ve Windows 10 Home arasındaki bazı önemli farklar. İki seçenek arasındaki seçim, benzersiz gereksinimlerinize bağlıdır, Windows 10 ise profesyonel, iş dünyası ve güç kullanıcılarına hitap eden daha geniş bir dizi gelişmiş sunar.

Ayrıca indirebilirsiniz:  Folder Guard License Key

Windows 10 Pro Crack Artı Ürün Anahtarı Tam Sürüm {2023}

Windows 10 Pro’nun temel özellikleri:

 • Uzak Masaüstü: Cracked Product Key for Windows 10, şirketler ve BT uzmanları için sistemleri yönetmek ve sorun gidermek için yardımcı olan bilgisayarınıza uzaktan giriş yapma olanağı sağlar.
 • BitLocker: Bilgisayarınızın kaybolması veya çalınması durumunda şifreleme işlevi, tüm diski şifreleyerek verilerinizin korunmasına yardımcı olur.
 • Grup İlkesi Yönetimi: Ağ yöneticileri, Windows 10 Pro’nun sunduğu gelişmiş grup ilkesi yönetimi özelliklerini kullanarak kullanıcı ayarlarını ve sistem yapılandırmalarını izleyebilir ve yönetebilir.
 • Etki Alanına Katılma: BT yöneticileri, Windows 10 Pro Iso kurumsal etki alanlarına sorunsuz bir şekilde bağlandığında kullanıcı hesaplarını, güvenliği ve erişim kontrolünü ele almayı daha kolay bulacaktır.
 • Hyper-V: Bu özellik, sanal makineler oluşturmanıza ve çalıştırmanıza izin verdiği için çok sayıda işletim sistemi ve ortamla çalışması gereken geliştiriciler, test uzmanları ve BT uzmanları için kullanışlıdır.
 • Gelişmiş Güvenlik: Saldırılara karşı savunmaya yardımcı olmak ve sistemleri güncel tutmak için Windows 10 Pro, Windows Defender Güvenlik Duvarı, Windows Defender Antivirüs ve Windows Update for Business gibi ekstra güvenlik özellikleriyle birlikte gelir.
 • İşletmeler için Microsoft Mağazası’na Erişim: İşletmeler için Microsoft Mağazası’na erişebilmek, BT yöneticilerine şirketlerindeki programları dağıtma ve yönetme olanağı sağlar.

Son Gelişme:

 • Klavye kısayolları da komut istemine geliyor.
 • Activar Windows 10 Crack  ile Cortana artık işletim sisteminin derinliklerine gömüldü.
 • Şimdi Başlat menüsünün altında Charms çubuğunun yerini alan bir Ayarlar menüsü bulunabilir.
 • Windows Dosya Gezgini’ndeki Giriş klasörü yükseltildi.

Windows 10’da Kullanıcı Deneyimi:

 • Windows 10’un kullanımı kolaydır ve eski sürüm gibi hissettirir. Kullanımı kolaylaştıran ve daha üretken hale getiren birçok temel özelliğe ve değişikliğe sahiptir. Eylem Merkezi Windows 10’a eklendi. Hem uygulama uyarılarını hem de sistem mesajlarını gösteren tek bir bildirim merkezidir. Wi-Fi, Bluetooth ve daha fazlası gibi ayarları ve görevleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi kolaylaştırır. Windows 10’da ev işlerinde size yardımcı olabilecek, sorularınızı yanıtlayabilecek ve tercihlerinize göre önerilerde bulunabilecek sanal bir yardımcıdır.

Product Key for Windows 10 Pro:

 • KP92N-GRHQX-2YFC6-G69D4-YTDGT
 • FJXWW-WKNBB-63T8C-8M33D-B98

Windows 10 Pro Key free:

 • HVY4C-2NG2X-6DQHF-TY34B-QJ3GT
 • 83KTM-NHV38-VPBGF-8YQHH-M4G6T

Windows 10 Pro Activator Key free:

 • NVD7G-6CWF6-MT8VW-WDBQX-MG9TT
 • HBQ7R-2NKFH-42GMB-CYJ3F-7H66T

Sistem Gereksinimleri Crack Windows 10:

 • 1 GHz veya daha hızlı işlemci veya SoC
 • RAM: 1 GB 32 bit, 2 GB 64 bit.
 • Sabit disk alanı: 32 bit işletim sistemi için 16 GB, 64 bit işletim sistemi için 20 GB.
 • GPU: WDDM 1.0 sürücülü DirectX 9+
 • Ekran: 800 x 600 çözünürlük

Nasıl Kırılır Activate Windows Crack?

 • Başlamadan önce, makinenizin Windows 10 Pro’nun sistem gereksinimleri için minimum gereksinimlere sahip olup olmadığını kontrol edin. Bu önkoşullar, burada görebileceğiniz resmi Microsoft web sitesinde listelenmiştir.

Windows 10 Pro Crack Artı Ürün Anahtarı Tam Sürüm {2023}

 • Sürücüleri ve Yazılımı Yükleyin Öncelikle, bilgisayarınızın donanımı için en son sürücülerin yanı sıra gerekli olabilecek diğer yazılımların yüklü olduğundan emin olun.

Windows 10 Pro Crack Artı Ürün Anahtarı Tam Sürüm {2023}

 • Tercih ettiğiniz bölge ve dil seçeneklerini seçmeyi içeren kurulum prosedürünü izleyin ve ardından kullanmak istediğiniz dili seçin.

Windows 10 Pro Crack Artı Ürün Anahtarı Tam Sürüm {2023}

 • Lisans Sözleşmesi: Başlamadan önce, Windows 10’u bilgisayarınıza yüklemek için önce bir lisans almanız gerekir. Bundan sonra, devam edip medya oluşturma aracını indirebilir ve başlatabilirsiniz.

Windows 10 Pro Crack Artı Ürün Anahtarı Tam Sürüm {2023}

 • Ürün Anahtarı: Windows 10 dosyasını yüklemeyi bitirmek için Ürün Anahtarını girin.

Windows 10 Pro Crack Artı Ürün Anahtarı Tam Sürüm {2023}

 • Yüklemeyi Yakın Bir Dosyaya Getirmek kopyalanacak ve Windows mevcut güncellemeleri uygulayacaktır. Kurulum tamamlanana kadar biraz zaman alabilir, bu yüzden lütfen sabırlı olun.

Mirror

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir