Angry Birds Friends v12.1.0 Torrent APK MOD 2024 için

Angry Birds Friends v12.1.0 Torrent yama Anahtarı indirme ile 2024

Indir Angry Birds Friends Torrent + (Sınırsız Para) 2023

Angry Birds Friends Torrent popüler Angry Birds mobil oyun serisi tarafından geliştirilen bir sosyal ağ çok oyunculu oyundur. Oyun, oyunculara arkadaşlarına karşı yarışabilecekleri ve birbirleriyle rekabet edebilecekleri eğlenceli bir deneyim sunuyor. Eklenen güncellemelerin, seviyelerin ve etkinliklerin düzenli olarak eklenmesi sonucunda oyunculara sürekli olarak yeni içerik sağlanır. Oyunda amaç domuzları yok etmek ve mümkün olan en iyi skoru elde etmektir. Angry Birds 2024 oyunu Bunu başarmak için domuzları içeren yapıları yok etmek için kuş atmak için çaba sarf etmeniz gerekecek. Kendinizi farklı kuş türlerinin sahip olduğu güçlere muhtaç bulabilirsiniz.

Angry Birds Friends’i Download For PC franchise’a değerli bir katkı yapan şey, ışın kılıcı veya yenilikçi yerçekimi etkileri olan kuşlar değil, aranızdaki en iyi kuş cıvıltısının kim olduğunu belirlemek için bir dizi düzenli turnuvada Facebook arkadaşlarınızla rekabet etme fırsatıdır. Angry Birds Friends, oyunun önceki sürümlerinden farklı olarak, kuşları fırlatmadan önce kullanılabilecek güçlendirmelere sahiptir. Bu, daha etkili bir odaklama sistemine, daha güçlü bir sapana ve hatta daha şişman kuşlara sahip olmanızı sağlar. Serinin diğer oyunları gibi, Angry Birds evrenine sayısız ek seviye ekleyen ve yinelenen turnuvaların kanıtladığı gibi her hafta daha fazlasını ekliyor gibi görünen son derece ilgi çekici bir üründür.

You May Also Download:  HitPaw Video Enhancer

Angry Birds Friends v12.1.0 Torrent Ücretsiz indir 2024:

Angry Birds Friends, hem bağımlılık yapan hem de içine yerleştirilmiş çok çeşitli özelliklere sahip bir oyundur. Oyuncular en yüksek skor için birbirleriyle rekabet etme veya arkadaşlarıyla çevrimiçi olarak birbirlerine karşı oynama seçeneğine sahiptir. İnternet bağlantısı olmadan da oynanabildiği için bu oyun, hareketsiz bir yaşam tarzını teşvik eden şehirlerde yaşayan insanlar için mükemmeldir. Hem Google Play Store hem de App Store, oyunun indirilebilecek sürümlerini sağlar. Uygulama, reklam içerip içermediğine bakılmaksızın her yaştan birey için derecelendirilmiştir; bu nedenle, çocuklar için mükemmel bir seçimdir.

Angry Birds Friends’in sadece çok oyunculu bir seçeneği yok, aynı zamanda 10 Ekim’de başlayacak bir kişisel bakım turnuvası da içeriyor. Çevrimiçi sürümün aksine herhangi bir bölüm oynatmak mümkün değildir ve liderlik tablosu yoktur. Öte yandan, diğer insanlara karşı oyun oynamaktan hoşlanıyorsanız, bu oyuna gerçekten bayılacaksınız. Oyunda rekabet imkanı yok; Ancak online turnuvalarda arkadaşlarınıza karşı rekabet etme fırsatınız olacak. Sosyal oyuna, oyuncuların en yüksek puanı elde etmek için arkadaşlarına karşı rekabet etmelerini mümkün kılan bir rekabet modu dahil edilmiştir.

Açık olmak gerekirse, bu oyunun zorluklardan yoksun olduğu anlamına gelmez; aksine, olması gerekenden daha zor olacağını gösterir.  Oyuncular, oyun içi bonus satın alabilmenin yanı sıra oyundaki sıralamalarını görüntülemek için Facebook hesaplarını ve kişi listelerini kullanabilirler. Bu, diğer çevrimiçi oyunlarda bulunmayan bir özelliktir. Bir Android veya iOS cihazınız varsa, Angry Birds Friends’i nasıl indirebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Dünya çapındaki oyuncularla rekabet ederek ve arkadaşlarınızla yarışarak eğlenceli bir Angry Birds deneyimi yaşayabilirsiniz. Düzenlenen turnuvalara katılarak uluslararası liderlik sıralamasında yer almaya çalışabilirsiniz.

You May Also Download:  Minecraft Crack

Indir Angry Birds Friends Torrent + (Sınırsız Para) 2023
Angry Birds Friends Torrent’in Temel Özellikleri:

 • Seviyelerde ilerlemek veya daha iyi puanlar almak için oyuncular oyunun güçlendirmelerinden ve güçlendiricilerinden yararlanabilir. Ek kuşlar, patlayıcı güçlendirmeler veya benzersiz kuş yetenekleri gibi şeyler bu kategoriye girebilir.
 • Popüler sosyal ağ platformları veya oyun içi sosyal ağlarla bütünleşen sosyal entegrasyon ile arkadaşlarınızla bağlantı kurmak, onlara eşleşmeleri için meydan okumak ve başarıları paylaşmak kolaylaşır.
 • Oyun taze tutulur ve düzenli etkinlikler ve özel zorluklarla katılım için ödüller sunar. Tatil kutlamaları, yeni film gösterimleri veya diğer etkinlikler bu tür temalara ilham verebilir.
 • Grafik ve Performans İyileştirmeleri: Oyunun görsel ve performans yönleri, her yeni sürümde sürekli olarak geliştiriliyor.
 • Oyuncular, çeşitli kuşlar, sapanlar ve diğer oyun özellikleri arasından seçim yaparak deneyimlerini kişiselleştirebilirler.
 • Birçok mobil oyun gibi, Angry Birds Arkadaşları da daha fazla seviye, silah ve görünümün kilidini açmanıza izin veren uygulama içi satın alımlara sahip olabilir.

Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim sistemi için Windows 7 veya üstü gereklidir.
 • İşlem hızı: 1 GHz veya daha fazla.
 • Bellek için 1 GB RAM’e ihtiyacınız olacak.
 • Sabit Disk Alanı: Oyunlar için 200 MB boş alan gerekir.
 • OpenGL 2.0 uyumlu bir ekran kartı gereklidir.

Nasıl Kırılır?

 • Yazılımı yüklemek, kurulum dosyasına çift tıklamak kadar basittir.
 • Lütfen lisans sözleşmesini gözden geçirin ve kutuyu kabul ettiğiniz şekilde işaretleyin.
 • Devam etmek için “İleri” veya “İleri” düğmesini tıklayın.
 • Bir yükleme klasörü seçin veya önerilen varsayılanı kullanın.
 • Bundan sonra, düğme olarak “İleri” veya “İleri” yi seçin.
 • Bu işlem kısa sürebileceğinden lütfen sabırlı olun.
 • Kurulum tamamlandığında “Tamam” veya “Bitir” i seçmeniz yeterlidir.

Summary!

 • Birincisi kuş türlerinin çeşitliliği ve bolluğu ile ilgilidir. Orijinal Angry Birds’ü oynadığınızda, kuşlar büyük ölçüde çeşitli boyut ve renklerde idi. Yine de Angry Birds Friends’te özel yeteneklere sahip sıra dışı kuşlar göreceksiniz. Masal sayfalarından koparılmış gibi bazı muazzam, tuhaf görünümlü yaratıklar da var. Bu inanılmaz yenilik vurgusuna sahip olmak, seviye ilerledikçe motivasyonunuzu artıracaktır. Kuş atışlarını kullanarak her ekranda kaleyi bombalayarak puan kazanabilirsiniz. Daha kısa bir imha süresi ve daha fazla kuş mermisi kalarak daha yüksek bir skor mümkündür. Tüy toplamak, aynı anda katılması gereken bir diğer hayati aktivitedir. Kuşları Tüylerle düzleştirmek onlara daha fazla puanlama gücü verecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir